У Луцьку змагалися юні спортсмени з рукопашного бою

Днями  ОДЮСШ “Колос” стала ареною боротьби для учасників VІІ всеукраїнського дитячо-юнацького турніру з рукопашного бою «Магістр бойових мистецтв». Даний турнір відбувся за підтримки Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. Змагання є традиційними та проводяться Волинським обласним спортивним клубом “Магістр” на теренах краю вже всьоме. 

dsc_0033

Обмінятися бійцівським досвідом та помірятися силою духу до Луцька приїхали близько 200 спортсменів віком від 8 до 13 років із Вінницької, Чернівецької та Житомирської  областей.

Спортивну честь Волині на цьому турнірі відстоювали: клуб східних єдиноборств імені Сергія Трикоза «Бушідо», Волинська регіональна федерація рукопашного бою «РУБІЖ», Волинський регіональний клуб рукопашного бою «Інсайт»,  спортивний клуб козацького двобою «Герць», спортивний клуб змішаних єдиноборств ММА  “Воїн” та   Волинський обласний спортивний клуб «Магістр».dsc_0031

Такі змагання мають дві особливості. По-перше, відбуваються на високому технічному рівні саме серед наймолодших вікових категорій спортсменів, по-друге – поєдки відбуваються за круговою системою.

У наполегливому бажанні з’ясувати, хто сильніший, одночасно сходилися представники різноманітних шкіл рукопашного бою та інших єдиноборств з різностильовою підготовкою. Присутні зацікавлено спостерігали за надзвичайно видовищними та високотехнічними поєдинками.  dsc_0061

За результатами безкомпромісних двобоїв  серед волинян переможцями у своїх віко-вагових категоріях стали: Ярмолюк Даниїл, 8-9 років, до 25 кг (ВОСК “Магістр”); Літот В’ячеслав,  8-9 років, до 35 кг (ВРФРБ “РУБІЖ”); Захарчук Станіслав,  8-9 років, до 45 кг (ВРКРБ “Інсайт”); Іовенко Владислав, 10-11 років, до 40 кг (ВОСК “Магістр”); Гуль Владислав, 10-11 років, до 45 кг (ВОСК “Магістр”); Солонінка Михайло, 12-13 років, до 35 кг (ВОСК “Магістр”); Пасич Іван, 12-13 років, до 45 кг (СК “Воїн”) та Савонік Руслан, 12-13 років, до 50 кг (ВРКРБ “Інсайт”).

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином: третє місце виборов ВРКРБ “Інсайт”, другу сходинку п’єдесталу посів ВОСК “Магістр”, а переможцем турніру стала збірна Вінницької області.dsc_0063

Саме такі заходи за участю наймолодших прививають їм любов до занять фізичною культурою і спортом, самовдосконалюють їх та дисциплінують.

oksy

Залиште коментар