Активне дозвілля на новому стадіоні

Новий сучасний стадіон в центрі мікрорайону Вересневе, що в Луцьку, облаштували рік тому. Раніше тут було сміттєзвалище, тепер – місце активного дозвілля для дітей та молоді.

Днями на стадіоні відбувся Відкритий чемпіонат КЗ «ДЮСШ №2» м. Луцька» з футболу на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». За звання найкращих змагалися 2 вікові групи – 2006 та 2008 років народження.

  • Ми постійно проводимо для дітей такі чемпіонати. Аби молоде покоління мало можливість розвиватися та вдосконалювати техніку, – розповідає Директор ДЮСШ №2 Валерій Панчук.

Юні футболісти завзято змагалися за перемогу. У  результаті запеклої боротьби місця розподілилися так:
Серед команд 2008 р. н.:
1 місце – ФК «Цумань» (Ківерцівський р-н);
2 місце – ФК «Олімпія» (с. Княгининок, Луцький р-н);
3 місце – ДЮСШ №2 (Луцьк);
4 місце – ФК «Денді» (Луцьк).

Серед команд 2006 р. н.:
1 місце – ФК «Денді» (Луцьк);
2 місце – ДЮСШ №2 (Луцьк);
3 місце – ФК «Олімпія» (с. Княгининок, Луцький р-н);
4 місце – ФК «Забороль (Луцький р-н).
Також в обох вікових групах визначили найкращого воротаря, нападника та захисника.

Найкращим воротарем у молодшій віковій категорії 2008 р. н. став гравець команди ФК «Цумань» Ілля Крук, найкращий нападник – футболіст ФК «Олімпія» – Дмитро Крисюк, найкращий захисник – вихованець ДЮСШ №2 Даниїл Фролов.

У віковій категорії 2006  р. н. найкращий воротар – гравець команди  ФК «Олімпія» Олексій Сагайда, найкращий нападник – вихованець ДЮСШ №2 Валентин Стоянович , найкращий захисник –  юний футболіст ФК «Денді» Вадим Поліщук.

Привітав юних спортсменів радник луцького міського голови Ігор Поліщук.

  • Дякую усім, хто долучився до облаштування стадіону. Спільними зусиллями ми робимо Луцьк кращим, розвиваємо спортивну інфраструктуру, даємо дітям можливість займатися спортом, – зазначив Ігор Поліщук. – Можливо не всі вас стануть спортсменами. Але в будь-якому випадку спорт відіграє позитивне значення в житті – мотивує, дисциплінує, виховує цілеспрямованість, бажання працювати на результат. Бажаю вам успіху як у спорті, так і в житті.

Усі ці команди отримали подарунки від Фонду – фірмові футбольні м’ячі з логотипом Фонду. Призерів та переможців нагородили кубками та медалями. А кращих гравців – статуетками.

  • Фонд Ігоря Палиці не лише підтримує різноманітні дитячі спортивні змагання, а й організовує турніри з міні-футболу та волейболу серед школярів. До наших змагань ми залучаємо й батьків та вчителів, які подають дітям гідний приклад. Такі заходи популяризують спорт серед дітей, роблять їхнє дозвілля цікавішим і активнішим, – резюмував представник Фонду Дмитро Піддубний.

     

 

 

tilkyrazom

Залиште коментар