«Авангард» – один з кращих легкоатлетичних стадіонів України

Відтепер арена луцького стадіону «Авангард» може приймати найпрестижніші міжнародні легкоатлетичні змагання, включаючи чемпіонати Європи серед дорослих та чемпіонати світу серед молодших вікових категорій.

Нові функціональні можливості відкрилися для «Авангарду» після присвоєння другої категорії IAAF. Про подію, на яку чекали як спортсмени так і всі, хто долучився до реконструкції легкоатлетичного комплексу, повідомили в листі, що надійшов на адресу офісу Федерації легкої атлетики України від міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій за підписом президента IAAF Себастяна Кое та керівника технічного комітету IAAF Хорхе Сальседо.

Нагадаємо, що влітку 2015 року на Авангарді, завдячуючи співпраці обласної та всеукраїнської Федерації легкої атлетики із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» проведено масштабну реконструкцію. При будівництві врахували усі умови, які були виписані для отримання сертифікату. Відновили легкоатлетичний комплекс: асфальтове покриття замінили на сучасне, швейцарської фірми Коніка, нанесли розмітку на легкоатлетичні доріжки, облаштували сектори для метань і стрибків, змінили застарілі комунікації. Вартість робіт з реконструкції «Авангарду» становила близько 6,5 мільйонів гривень. Паралельно провели оновлення тренувального комплексу «Спортивне ядро», розташованого на базі стадіону СНУ імені Лесі Українки. Реконструкцію цього об’єкту, вартістю понад  2,5 мільйонів гривень  за власні кошти профінансували батьки Ігоря Палиці Петро Якович і Тетяна Йосипівна. Допоміжний стадіон був обов’язковою умовою сертифікації.

Офіційне відкриття легкоатлетичного комплексу відбулося 5 вересня 2015 року.

На оновленому «Авангарді» уже пройшли змагання всеукраїнського та обласного рівня.

Спортсмени можливостями «Авангарду» залишилися задоволені, а для волинських легкоатлетів новий стадіон створює всі умови для подальших перемог. До речі, після отримання ІІ категорії, встановлені у Луцьку рекорди, будуть, вноситись до світових таблиць. Оновлений спортивний комплекс став приємною несподіванкою і для почесного віце-президента Європейської Атлетики Карела Пільного, який приїздив з візитом до Луцька. На його думку, стадіон готовий приймати чемпіонати європейського рівня, тепер черга за розвитком відповідної інфраструктури міста.

Впродовж вересня-лютого тривали роботи із сертифікації Авангарду, спеціалісти, на чолі з керівником департаменту змагань ФЛАУ Іолантою Хропач робили численні заміри та вносили корективи. Зрештою, мети досягнуто!

«Вітаємо всю легкоатлетичну громадськість краю із цією подією, що відкриває прекрасні перспективи розвитку спорту в Луцьку!» – пишуть на офіційній сторінці  Федерації Легкої атлетики у Волинській області.

oksy

Залиште коментар