Барвисті малюнки з’явилися на стінах дитячої поліклініки у Луцьку. ВІДЕО

Яскраві будиночки, дітки на велосипедах, чоловічки, які спускаються з неба на парашутах, тепер милуватимуть око дітей, які борються з різними недугами.

Ініціатором проекту щодо розмалювання стін лікарняних палат стала стипендіатка Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ольга Філюк. Ідею дівчина описала  у есе, написання та публічний захист якого були необхідними умовами  для отримання стипендії . У Фонді таку ініціативу підтримали у рамках програми «Підтримка обдарованої молоді», адже ініціативна молодь – запорука майбутнього країни.

Завдяки роботі Ольги та її друзів Давида, Христини та Вікторії коридор Волинської обласної дитячої консультативної поліклініці наповнився яскравими барвами.

Для студентів  створення таких барвистих стін у дитячих медичних закладах – процес, що приносить задоволення. Так, Давид Артемук , зауважує, що в дитинстві, коли лежав у лікарні, пам’ятає тільки сірі стіни та коридори.

«Я пам’ятаю, коли був у лікарні, то було дуже сіро і сумно від того. Ми віримо, що яскраві малюнки на стінах палат здатні підняти дітям настрій, розвинути їхню уяву та посприяти швидкому одужанню», – зазначив Давид.

«Весь процес, починаючи від задуму до завершального етапу, займає близько місяця. Ми малювали і після навчання, і у вихідні дні. На стінах зобразили наше місто Луцьк та дітей, які катаються на велосипедах, стрибають з парашутів. Ескіз розробляли спільно з лікарями та представниками Фонду. Так, дітки, які займаються спортом, символізують здоровий спосіб життя», – зазначила Ольга Філюк.

Варто зауважити, що раніше студенти розмалювали  одну з палат відділення гнійної хірургії Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання. Так, монотонні  сірі стіни лікарняної палати перетворились на полотно для казкової історії про Вінні Пуха та його друзів.

 

oksy

Залиште коментар