Дайджест Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. ВІДЕО

У Луцьку ефективно діють більше 300 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. 120 з них утворилися за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Упродовж двох останніх років у Фонді активно здійснювалася програма підтримки ОСББ: громадські активісти спільно із фахівцями Офісів розвитку кварталів займалися оформленням документів, розробкою проектів, пошуком державних та грантових програм сприяння таким організаціям.

Мешканці приватного сектору міста також змогли згуртуватися у вуличні комітети. Утворилося 4 органи самоорганізації населення «Вуличний комітет «Гущанський», «Квартальний комітет «Віра в Краще», «Вуличний комітет «Вересневе», «Вуличний комітет «Качалова 2015». Енергогощадність, заміна або облаштування водо- і теплопостачання, освітлення, встановлення лічильників та автономних котелень – ось ті завдання, що постали перед господарями, які вболівають за своє помешкання, під’їзд, будинок, вулицю.

Про те, як утворювалися та яких результатів досягнули ці спільноти дивіться у «Дайджесті» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

oksy

Залиште коментар