Де у Луцьку встановлять футбольні поля зі штучним покриттям?

Нові міні-футбольні поля зі штучним покриттям облаштують у Луцьку коштом благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» до 1-го вересня.

Нагадаємо, засновник благодійного фонду Ігор Петрович Палиця ініціював встановлення полів зі штучним покриттям у всіх школах міста та задекларував встановлення 5-ти спортивних об’єктів щорічно. Минулого року благодійним фондом було облаштовано поля на території ЗОШ №2, 3, 12, 16, 23.


«Цьогоріч поля зі штучним покриттям будуть встановлені у 5-ти луцьких школах — № 11, 14, 15, 17, 18, як декларував наш засновник Ігор Петрович Палиця. Були проведені наради і консультації з директорами шкіл з погодження місця розташування полів, відповідності сучасним технічним нормам. Ми ретельно підходили до вибору підрядчиків. Ігор Петрович тримав це питання на особистому контролі. Інспекція покриття, проведена благодійним фондом навесні, показала, що воно відповідає стандартам. Брали до уваги такі показники, як зручність в експлуатації, стійкість до зовнішніх чинників та механічних пошкоджень, витривалість. Також вирішили удосконалити металеві конструкції. Нові огорожі матимуть довший термін експлуатації, будуть міцнішими і більш безпечними. Роботи по встановленню майданчиків у школах тривають. Урочисте відкриття плануємо на 1 вересня поточного року», — розповіла заступник голови правління благодійного фонду Ірина Констанкевич.

До слова, вартість одного такого поля зі штучним покриттям – понад 550 тисяч гривень.

Redaktor

Залиште коментар