Діти і надалі відпочиватимуть у Буковелі за підтримки Фонду “Тільки разом”

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і надалі буде забезпечувати безкоштовним відпочинком дітей в таборі «Артек-Буковель», не зважаючи на «апетити» держави щодо розважального комплексу.

Про це голова Волинської обласної ради Ігор Палиця заявив під час спілкування з журналістами в прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь».

Так, журналіст Андрій Лучик поцікавився, чи планує Фонд і надалі відправляти на безкоштовний відпочинок дітей в Буковель. Адже, відповідно до інформації ЗМІ, даний комплекс перебуває в заставі «ПриватБанку», який нещодавно націоналізували.

На це Ігор Петрович відповів, що юні волиняни і надалі матимуть можливість з користю проводити час в Буковелі.

«Фонд буде продовжувати відправляти дітей в Буковель. Держава трохи помилилась – вона не володіє тим, чим хотіла б володіти», – заявив Ігор Петрович та додав, що жодного стосунку до «ПриватБанку» він не має і не був його акціонером.

За матеріалами інформаційного агенства Волинські новини.

tilkyrazom

Залиште коментар