Діти представили свою творчість в рамках проекту «У творчості ми разом»

Вироби у різних стилях народно-декоративного мистецтва представили на огляд публіки учасники етно-студії «Мальва».

Виставка під назвою «Свято, що прийшло в наш дім» стала підсумковим етапом проекту «У творчості ми разом», який був ініційований  Фондом «Новий Луцьк». Під  час виставки, яка відкрилась в Арт-галереї ЦУМу, діти представили свої роботи.DSC_0455

На переконання керівника студії Галини Вахрамеєвої, головним результатом спільної діяльності стала згуртованість дітей: «Ми починали з малого, із найпростіших технік, вчилися в’язати вузлики та виконувати найпростіші завдання, сьогодні діти освоїли малюнок на склі, виготовлення виробів із соломи та сіна, вміють майструвати ляльку-мотанку. До того ж усі вони  здружилися».

Етно-студію відвідують діти віком від 6 до 15 років. Завдяки фінансуванню Фондом Ігоря Палиці «Новий Луцьк» заняття для дітей проводили безкоштовно. Фонд також забезпечив студію усіма необхідними для дитячої творчості матеріалами.

Зі слів заступника голови правління Фонду Ірини Констанкевич, мету проекту вдалося реалізувати, адже головне було допомогти дітям із кризових сімей, родин учасників АТО, переселенців, подолати труднощі адаптації та непростих життєвих ситуацій, які випали на їхню долю, а в подальшому сприяти розвитку їхніх навичок та самореалізації:

«Перед початком проекту ми дуже хвилювалися, передусім за те, чи дійсно це зможе допомогти дітям, які відвідують студію. Роботи, які представлені на виставці показують, що учасники  не лише познайомилися з різними техніками, які характерні для традиції українського народу, а й освоїли їх виконання . Цей проект став можливим завдяки фінансовій підтримці Ігоря Палиці. Так, одними із пріоритетних напрямків, які й надалі планує підтримувати Фонд залишається розвиток національної культури та звичаїв. Наш край багатий майстрами і творчими людьDSC_0510 - копиями, ми зацікавлені залучати їх до творчого процесу, аби вони могли передавати свій досвід дітям».

Батьки зазначають, що  до процесу виготовлення виробів діти залучали усю родину. Це дало змогу краще пізнати народні традиції та глибокий символізм, що у них закладений.

Відвідувачі виставки у Арт галереї зможуть ознайомитися із зразками дитячої творчості, які виготовлені у давніх техніках українського декоративно-прикладного мистецтва до середини січня.

DSC_0393 DSC_0400 DSC_0410 DSC_0430 DSC_0432 DSC_0441 DSC_0455 DSC_0470 DSC_0472 DSC_0483

Redaktor

3 коментарів

  • Тетяна

   Велика Подяка, Фонду Новий Луцьк, за хороші справи. А особливо за розвиток Етно-сдудію ” Мальва”.

   reply
  • Софія

   Дуже гарні роботи, успіхів Вам, Галино Іванівно, в реалізації усіх Ваших задумів,багато вдячних та творчих учнів!

   reply
  • Тетяна

   Від імені усіх батьків висловлюємо щиру подяку фонду «Новий Луцьк» за надану допомогу та розвиток Етно-студії «Мальва» Просимо , щоб і надалі студія працювала, для наших діток і тішила наше місто.
   Милосердя і душевна теплота, доброчесність і любов до людей особливо важливі у наш непростий час. Завдяки людям, здатним віддавати часточку тепла і світла своєї душі іншим, світ залишається добрим і життєстверджуючим.
   Нехай примножується і сторицею повертається Вам добро. Завдяки жертовності і людяності українців, які є прикладом високої моральності, у нашого народу є оптимізм і незгасаюча віра у світле майбутнє.

   reply

Залиште коментар