Фонд Ігоря Палиці “Новий Луцьк” передав на потреби АТО безпілотний літальний апарат

Безпілотний літальний апарат (БПЛА) та прилади спостереження для здійснення повноцінних розвідувальних дій розвідувальна рота військової частини В0259, що у Володимирі-Волинському, отримала від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

З проханням про допомогу у Фонд звернувся військовий Андрій Лев. Зокрема, у зверненні йшлося про потребу комплектування розвідувальної роти частини безпілотними літальними апаратами та приладами спостереження для здійснення повноцінних розвідувальних дій, що забезпечує якіснішу розвідку та збереження життя особового складу частини. Про це повідомляють у прес-службі Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Сьогодні, 18 березня, командиру взводу розвідроти 14 ОМБР, лейтенанту Сергію Мисанюку голова правління Фонду «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк та голова правління Фонду «Варти порядку» Олександр Тиводар передали біноклі, прилади нічного бачення, квадрокоптер (БПЛА), приціл оптичний та лазерні ручні дальноміри та іншу необхідну техніку на суму понад 130 тисяч гривень.

«Ми одразу приступили до вивчення цього питання, адже життя та безпека тих, хто бореться за нашу державу є необхідною та важливою справою. Варто зазначити, що безпілотник ми раніше придбали для «Варти порядку», зараз зі згоди голови правління «Варти порядку» Олександра Тиводара передаємо його для більш нагальної потреби. А для «вартових» замовили сучасніший апарат, з висотою підйому до 1 кілометра і радіусом польоту до 10 кілометрів. Такий радіус дозволить перекривати весь периметр міста, робити відеозйомку, що допоможе правоохоронним органам виявляти та досліджувати різного роду порушення. Також новий безпілотний апарат дозволить реалізовувати складніші задачі: до прикладу, на Волині є проблема з незаконним видобутком бурштину, а з таким пристроєм можна буде відслідковувати та зупиняти такий процес», — зазначив голова правління Фонду Олександр Товстенюк.

Варто зауважити, що хоч цей пристрій і не є апаратом військового призначення, втім, за допомогою вмонтованої камери передає відзняте фото та відео на підключений мобільний пристрій, може автоматично рухатися за попередньо визначеним маршрутом, чудово тримається в повітрі при швидкості вітру до 15 метрів на секунду. А у разі виходу із зони дії пульту обладнаний функцією автоматичного повернення додому.

«В зоні АТО цей літальний апарат стане чудовим помічником для розвідників та артилеристів. Адже з його допомогою військові зможуть дослідити і побачити, де є загроза», — резюмував Андрій Лев.

Redaktor

Залиште коментар