Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» розширює свою діяльність

Уже два місяці поспіль, у районних центрах Волині працюють приймальні Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».  Днями голова правління Фонду Олександр Товстенюк ознайомився з роботою представництв у  Ківерцівському, Маневицькому, Камінь-Каширському та Любешівському районах.

Приймальні зручно розташовані за такими адресами: смт. Маневичі, пр. Волі, 7, смт. Любешів, вул. Незалежності, 79, м. Камінь-Каширський, вул. Торгова 10/1, м. Ківерці, вул. Паркова, 13 “а”.

Сюди з перших днів роботи, звертаються мешканці із проханнями про допомогу та сприяння у втіленні ініціатив.

Зареєструвати звернення, подати заявку та отримати необхідну консультацію можна з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.

Зі слів секретаря представництва Фонду у Маневицькому районі Аліни Вакулік, у офісі щодня реєструють близько 6 звернень. Зазвичай вони стосуються особистих питань, хоча – є й колективні, з якими приходять батьки учнів шкіл та вихованців ДНЗ.

Уже найближчим часом для мешканців районів планують провести тематичні навчальні семінари, на яких ознайомлять жителів із їхніми можливостями, перевагами самоврядування та шляхами залучення додаткових джерел фінансування, в тому числі до бюджету навчальних закладів. Така практика активно діє на території Луцька і вже має перші успішні результати.

ДЕТАЛІ: У ЛУЦЬКІЙ ШКОЛІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ УМОВ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ.

Варто зауважити, що з першого січня 2016 року Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» працюватиме на території всієї області. Разом із масштабами діяльності Фонд змінить і назву. Так, «Новий Луцьк» перейменують на «Тільки разом».

Redaktor

Залиште коментар