Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» оголошує конкурс на встановлення тенісних столів у дворах Луцька

Програма «Волинь спортивна» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» покликана популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді, заохочувати пересічних волинян до занять фізичною культурою і спортом. У рамках програми було реалізовано низку проектів, аби зробити спорт доступнішим для волинян. Це будівництво та реконструкція стадіонів у містах та селищах Волині, облаштування міні-футбольних полів на територіях луцьких шкіл, майданчиків у стилі Street workout у дворах будинків, підтримка ігрових видів спорту та спортивних заходів.

У 2017 році Фонд започаткував проект «Тенісний стіл – у ваш двір». Основна його мета урізноманітнити життя лучан, залучити їх до гри в теніс. У рамках проекту було встановлено 18 тенісних столів на прибудинкових територіях луцьких багатоповерхівок.

Старший тренер ДЮСШ №2 з настільного тенісу Євген Демчук зауважив, що встановлення тенісних столів – хороша ідея, адже цей вид спорту неабияк впливає на розвиток та здоров’я дитини, розвиває концентрацію, увагу, швидкість, координацію, ігрове мислення.

– Настільний теніс – серйозний вид спорту, простий, демократичний. Дуже легко навчитися грати і не потрібно багато грошей, – констатує тренер. – Ідея поставити тенісні столи на прибудинкових територіях дуже хороша. До речі, своїх найкращих спортсменів я помітив саме в дворах. Підходив до дітей, дивився, як вони грають, здібних запрошував у ДЮСШ.

Керівник програми «Волинь спортивна» Олексій Сорокун зазначає: у зв’язку з тим, що торік лучани активно цікавилися проектом, Фонд продовжує його реалізацію і в 2018 році.

– Торік після оголошення конкурсу в Фонд надходило багато усних і письмових звернень. Лучани цікавилися цим проектом, не полінувалися, виявили бажання та виконали умови конкурсу. В результаті було встановлено 18 тенісних столів у мікрорайонах Луцька. З 1 березня 2018 року Фонд знову оголошує конкурс на встановлення тенісних столів на прибудинкових територіях Луцька. А вже до кінця вересня плануємо облаштувати їх 10, – розповів Олексій Сорокун.

Участь у конкурсі можуть взяти жителі Луцька, на чиїх прибудинкових територіях розташовано не менш як три багатоповерхові житлові будинків або не менше 100 квартир, об’єднаних спільним майданчиком для відпочинку. Заявки на конкурс приймають до 6 квітня 2018 року. Детальні умови про конкурс та бланк заявки – нижче.

 

ЗАВАНТАЖИТИ: 

ПОЛОЖЕННЯ

Додаток 1. ЗАЯВКА на участь в Конкурсі на встановлення вуличного тенісного стола

Додаток 2. ДОДАТОК ДО ЗАЯВКИ Список осіб,  які підтримують участь в проекті, який реалізовується за рахунок коштів Фонду Ігоря Палиtilkyrazom.com.ua/…2017/07/Dodatok-1.docxці «Тільки Разом»

 

oksy

Залиште коментар