Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” припиняє проект “Футбольне поле в кожну луцьку школу”

Вчора, 4 травня, стало відомо, що на території КЗ “Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області” невідомі понищили міні-футбольне поле зі штучним покриттям, яке три роки тому встановив Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”. Вражає й бездіяльність адміністрації школи та директора Анатолія Дудича, які не забезпечили належного зберігання майна. Адже характер руйнувань вказує на те, що вандали нищили впродовж тривалого часу.

У зв’язку з цим голова правління Фонду Олександр Товстенюк  дав розпорядження припинити проект “Футбольне поле в кожну луцьку школу”.

Нагадаємо, проект «Футбольне поле в кожну луцьку школу» реалізовується з 2013 року. На сьогодні встановлено 21 поле в школах Луцька.  Цьогоріч Фонд планував встановити поля ще у трьох школах – №4, №21 та №24. Проте, напрошується висновок – лучани не цінують. Тому кошти, що їх планували на облаштування футбольних полів, будуть направлені на інші проекти.

oksy

Залиште коментар