Інвестиція у здорове майбутнє лучан

Упродовж восьми років у рамках програми «Волинь спортивна» Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» створює можливості для всебічного розвитку волинян, розбудовуючи спортивну інфраструктуру Луцька й області. Засновник Фонду Ігор Палиця вкладає у спорт великі кошти, адже, на його переконання, це найкраща інвестиція у майбутнє.

Важливим етапом у розвитку спорту на Волині стала реконструкція легкоатлетичного комплексу стадіону «Авангард» у 2015 році. Завдяки цьому «Авангард» (один із двох стадіонів в Україні) отримав ІІ категорію спортивної споруди за вимогами Міжнародної федерації легкої атлетики IAAF. Це дозволяє проводити національні та міжнародні легкоатлетичні змагання, організовувати навчально-тренувальні збори збірної команди України з підготовки до чемпіонатів Європи і світу та Олімпійських ігор. Сьогодні стадіон «Авангард» та стадіон СНУ «Спортивне ядро» гуртують і професіоналів, і аматорів, яких об’єднує прагнення розвивати силу та витривалість, дбати про здоров’я і досягати нових перемог.

Основна мета спортивних проектів Фонду – зробити фізичну культуру доступною для людей. Так, Фонд профінансував капітальний ремонт басейну дитячо-юнацької спортшколи №1, що в мікрорайоні Вересневе, врятувавши приміщення від повного руйнування, та долучився до реконструкції стадіону в цьому ж мікрорайоні, придбавши глядацькі трибуни. Крім цього, Фонд облаштував майданчик для занять у стилі street workout в парку імені Лесі Українки. Ще 26 аналогічних майданчиків облаштували в усіх мікрорайонах Луцька. Цей проект – чергова ініціатива Ігоря Палиці, який цінує здоровий спосіб життя і сам щодня знаходить час для спорту. Також у рамках проекту «Тенісний стіл у ваш двір» у дворах міських багатоповерхівок встановлено 28 тенісних столів. Це дає змогу мешканцям прилеглих будинків регулярно тренуватися просто неба та проводити активне дозвілля.

Разом з підтримкою професійного спорту Фонд дбає про фізичний розвиток дітей та молоді. Аби уроки фізкультури стали цікавішими, а післяурочний час школярі проводили з користю, Фонд встановив спортивно-тренажерне обладнання у 23 школах міста та побудував 21 міні-футбольне поле зі штучним покриттям. І це неабиякий поступ у розвитку спортивної інфраструктури міста. Адже Луцьк – єдиний обласний центр України, що має таку кількість футбольних полів.

Традиційно Фонд підтримує проведення змагань з різних видів спорту – Міжнародний турнір з боксу імені Василя Лотоцького, Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Воїни Любарта», Міжнародні змагання з волейболу серед дівчат, чемпіонат Луцька з гандболу Lutsk Open-2018, Міжнародний турнір з футболу KROSHU CUP-2019, Відкритий кубок Волині з кіокушинкай карате серед юніорів та юнаків тощо. Також Фонд відзначає та стимулює перспективних спортсменів Луцька й області, сприяє їхній підготовці до Олімпійських ігор. Заохочує Фонд до занять спортом і юних спортсменів. Зокрема у 2014-2017 роках найкращі вихованці ДЮСШ отримували щомісячні стипендії. А в 2018 році переможці змагань з олімпійських видів спорту отримали грошові нагороди. Це дієвий стимул працювати над собою, аби досягти вершин.

Спеціальний проект «Спортивна ліга Луцька», в рамках якого Фонд щорічно організовує волейбольні та мініфутбольні турніри серед школярів, з 2018 року доповнився змаганнями серед учителів та батьків учнів луцьких шкіл. Кожен такий захід – справжнє спортивне свято з позитивними емоціями організаторів, школярів, їхніх батьків та вчителів. А завзятість і наполегливість, з якими діти підходять до змагань, результати, що їх демонструють, ще раз доводять: на Волині росте гідна зміна іменитим спортсменам сьогодення.

tilkyrazom

Залиште коментар