Лучанка відзначила 100-літній ювілей

20 січня сотий день народження відзначила жителька Луцька Кратова Марії Миколаївна. Нелегкі випробування випали на долю  жінки. Та попри все, вона зуміла пронести крізь життя найбільші людські чесноти.

 Хоча й народилася Марія Миколаївна у Сибірі та коріння її – на Чернігівщині. Саме звідти родом її батьки. У сім’ї було семеро дітей, які рано осиротіли. Коли померла мама, пані Марії було всього лиш шість років.  Згодом молода жінка повернулася в Україну – на Дніпропетровщину, звідки родом її чоловік. Там і застала молоду сім’ю війна.

  • Все життя мама пропрацювала трактористкою. Наробилася важко, втратила здоров’я,– розповідає донька пані Марії Катерина Петрівна.

У 50-х роках сім’я Кратових переїхала до Луцька. Тут збудувала дім, тут і залишилася. Найбільше багатство пані Марії – її сім’я: донька 1937 року народження,  внуки, правнуки та троє праправнученят, які звеселяють дім.

З нагоди визначної дати привітав ювілярку Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».  Головний менеджер у соціальній сфері Світлана Синюк побажала іменинниці міцного здоров’я, бадьорості духу, підтримки від рідних та вручили фірмовий годинник від Фонду й грошову допомогу.

Зазначимо, восьмий  рік поспіль Фонд надає допомогу людям, які потребують цього чи не найбільше. Це  важкохворі дітки та молоді люди, пенсіонери, яким не вистачає мізерної пенсії на  вкрай необхідні ліки. Кількість людей, які звертаються по допомогу з кожним роком зростає. На сьогодні матеріальну допомогу від Фонду отримали майже 43 500 тисяч волинян.

 

 

tilkyrazom

Залиште коментар