Луцькі юнаки вибороли призове місце на всеукраїнському турнірі з баскетболу

Всеукраїнський юнацький турнір з баскетболу серед юнаків 2005-2006 років народження відбувся в Івано-Франківську. Участь у змаганнях взяли юнаки з Луцька, Львова, Чернівців, Івано-Франківська, Калуша й Богородчан, що в Івано-Франківській області.

Луцькі юнаки достойно представили Волинь, посівши третє місце. Проте тренер комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Луцької міської ради (КДЮСШ) Сергій Смітюх каже: на турнір їхали не по результат, а по досвід. Він переконаний: одна гра на хорошому рівні заміняє місяць тренувань.

Взяти участь у турнірі юні лучани змогли завдяки підтримці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», який виділив кошти на проїзд та харчування баскетболістів. Проживання дітей оплатили батьки.

Розвиток спортивної сфери, в тому числі підтримка юних спортсменів, є одним із пріоритетних напрямків діяльності Фонду. З 2016 року Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» реалізовує проект «Підтримка команд з ігрових видів спорту». У рамках цього проекту юнакам, молодіжним командам надають підтримку для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Це дає їм можливість покращувати спортивні навики та в перспективі поповнювати лави збірних команд України, клубів Суперліги та Прем’єр-ліги.

Оксана

Залиште коментар