Волинь спортивна

Чому б на Волині не зробити західну столицю професійного спорту в Україні? Ми матимемо стадіон міжнародної  категорії, наші легкоатлети тренуватимуться вдома. А відкриття спортивних майданчиків, міні-футбольних полів, реконструкція та побудова спортивних комплексів та басейнів завжди підтримувалась у Фонді. Адже здоровий спосіб життя – це основа здорової нації.

1.1. Підтримка розвитку фізичної культури та спорту:

• проект «Футбольне поле – в кожну Луцьку школу»;
  • проект «Спортивний майданчик для занять у стилі Street Workout»;
  • проект «Підтримка ігрових видів спорту»;
  • проект «Організація та підтримка змагань»;
  • проект «Розвиток спортивної інфраструктури».

1.2. Зміцнення матеріально-технічної бази закладів фізичної культури і спорту.

0

Від «Веселих стартів» до олімпійських вершин

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая у Луцьку за сприяння і фінансової допомоги благодійного фонду Ігоря Палиці відбулися фінальні змагання спартакіади «Веселі старти» серед учнів третіх-четвертих класів шкіл міста. У спортивному залі школи №24 за п

0

Лучани – володарі кубку на ралі

Лучани повернулись зі змагань переможцями. Любительське ралі інвалідів-візочників на автомобілях з ручним керуванням відбулось у Києві17-19 травня. У змаганнях «Каштани Київщини 2013» брали участь екіпажі з різних регіонів України, Росії, Білорусії, Німеч

0

«Кубок перемоги» вибороли луцькі хокеїсти

27 — 28 квітня 2013 року під патронатом благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк» відбувся Міжнародний турнір з хокею «Кубок перемоги». Льодова арена приймала учасників: ХК «Луцьк» (Україна), «ICECITY» (Мінськ, Білорусь), «Закарпатські Ведмеді»

0

Турнір з футболу «3XL Cup»

13-14квітня у спортивному комплексі «Арена спорт» проходив футбольний турнір «3XL Cup». Дійство відбулося за підтримки СОК «Адреналін Сіті», благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк», піцерії «Дядя Pizza». Матчі з футзалу стали доброю традицією

0

Шах і мат: лучанка Васіна Олена здобуває нагороди на змаганнях

Міжнародний шаховий фестиваль «Київська весна: Дарниця — 2013» завершився у місті Київ 30.03.2013 року. Змагання тривали 6 днів (з 24.03 до 30.03.2013) та зібрали учасників з України, Польщі, Білорусії, Росії. Лучанка Олена Васіна посіла друге місце серед

0

Перший дитячий турнір із футболу на Волині

27-28 березня за підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк» у спортивно-оздоровчому комплексі «Адреналін» відбувся перший дитячий турнір із футзалу. Серед 10-тикоманд-учасників команда «Волинь» посіла третє місце. Друге місце зайняла к

0

Волинські каратисти на Кубку Європи

23 лютого відбувся Кубок Європи з карате у Будапешті. Завдяки підтримці благодійного фонду до збірної потрапили юні луцькі спортсмени Японської асоціації карате. Шестирічний Володимир Тимошевич своєю перемогою здивував навіть тренерів та став чемпіоном Єв