Місія «Чорний тюльпан» поїде з Луцька у зону АТО на новому авто

Волинські представники місії «Чорний тюльпан», які займаються пошуком та поверненням тіл українських військових, отримали автомобіль-рефрижератор.

Так, у Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» звернулися волинські волонтери, які перебувають у складі місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан»), з проханням допомогти у придбанні автомобіля. Серед них – Микола Собуцький, Андрій Трофімукта Юрій Сковорода, які, варто зазначити, на початку квітнявивезли з зони АТО тіла 34 військових.

У Фонді, у якому від початку АТО виділяються кошти на її підтримку, на таке звернення відреагували оперативно. А вже сьогодні голова правління Фонду Олександр Товстенюк та Микола Собуцький зустрілися на території Свято-Троїцького кафедрального собору, де відбулося освячення та передача автомобіля.

«Хлопці роблять надзвичайно складну та потрібну справу. Велика їм повага за таку роботу – шукати та повертати тіла загиблих українських військових. Коли до нас надійшло звернення, ми оперативно на нього зреагували та вже через 5 днів підготували авто до відправки у зону АТО. Сьогодні зустрілись тут, на території собору, аби передати рефрижератор та подякувати волонтерам за те, що виконують таку непросту місію, – зазначив голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк.

Самі хлопці зазначають, що такий автомобіль був необхідний, адже у літню пору року перевозити тіла загиблих було б неможливо. Окрім того, в авто могло поміститися тільки 2 пасажири, а для злагодженої роботи потрібна команда.

«Раніше ми їздили бусами, виймали з них задні сидіння, туди складали тіла загиблих. Було проблемно, оскільки в автомобіль могло сісти тільки 2 волонтери. А для злагодженої та якісної роботи добре працювати командою з 5-6 людей. Варто зауважити і те, що влітку перевозити тіла загиблих у звичайному бусі – складно через високу температуру. Дуже дякуємо Фонду Ігоря Палиці за те, що прийняли до розгляду наше звернення і так швидко на нього зреагували», – зазначив Микола Собуцький.

Окрім того, хлопці не просто поїдуть на схід новим автомобілем, ще вони передадуть необхідні медичні засоби у медзаклад, де лікуються волинські бійці. У Фонд «Новий Луцьк» днями надійшов лист-звернення від заступника головного лікаря КУ «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Сергія Гусакова. У зверненні йшлося про те, що у Старобільську лікарню необхідні ліки.

Згідно цього звернення, Фонд придбав медикаментів на суму понад 65 тисяч гривень. І вже сьогодні хлопці перевезуть ліки до пункту призначення.

Отже, сьогодні Микола Собуцький, Андрій Трофімук та Юрій Сковорода відправлятимуться у зону АТО на новому автомобілі. А днями, лікарня, де лікуються наші волинські бійці, отримає необхідні ліки.

DSC_1368 DSC_12832 DSC_13523 DSC_14062 DSC_14091 DSC_13231 DSC_1332 DSC_1300

 

Redaktor

Залиште коментар