На міжнародному ралі у Москві подолали 300 км

Лучани повернулись з міжнародного ралі «Надія 2013», яке відбувалось у Москві. Участь у перегонах стала можливою завдяки благодійному фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк».
42 команди змагались за перемогу у ралі. У загальному підсумку екіпаж у складі пілота Валентина Шабуніна та штурмана Михайла Новосада фінішував дев’ятим та виборов п’яте місце серед автомобілів першого класу (з об’ємом двигуна до 1,4 л).
«Умови змагань жорсткіші у порівнянні з українським ралі такого ж типу. Перед стартом змагань організатори не проводять брифінгу. Просто дають легенду, за якою ти їдеш до фінішу. Проте, наступного року будемо досвідченішими. У загальному під час ралі ми подолали шлях 300 кілометрів», — поділились враженнями учасники екіпажу, представники регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт».
Нагадаємо, що це вже четверте ралі, яке підтримує благодійний фонд, а у попередніх змаганнях — «Каштани Київщини 2013» екіпаж став володарем кубку.