«Поліська регата»: екстремальний водний туризм та музичне розмаїття

У мальовничому колоритному куточку Волині вже увосьме відбувся фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата». А головний організатор заходу – національний парк «Прип’ять-Стохід» – відзначив таким чином десятий День народження.

До участі у змаганнях екстремальним маршрутом – руслами річок Прип’ять, Стохід та озера Люб’язь – зареєструвалася 21 команда. Це аматори веслування на байдарках із Волині, а також Львова, Києва та Білорусі: досвідчені, загартовані минулорічними випробуваннями дуети й ті, хто вперше вирішив узяти участь у водних перегонах.

Боротьба тривала упродовж двох днів – 8 та 9 липня. Переможцями стали господарі фестивалю – команда з Любешова БАМ-1, але організатори відзначили та підтримали всіх учасників регати.

Протягом другого фестивального дня тривало масштабне свято із насиченою програмою заходів. Удруге поспіль до організації та підтримки фестивалю долучився Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках програм «Волинь спортивна» та «Культура і духовність».

Крім спортивної складової, на прибережній сцені озера Люб’язь тривав фестиваль «Співає Полісся». Глядачів-учасників дійства розважали своїми виступами 32 творчі колективи – аматорські, фольклорні гурти, уже відомі своїм барвистим репертуаром «Вербиченька», «Пацьорки», «Журавлина» та інші. Багате жанрове наповнення, розмаїта пісенно-розважальна програма – ось що характеризувало цьогорічний фестиваль. Найактивніші та найталановитіші отримали подарунки від спонсорів дійства з рук народного депутата України Ірини Констанкевич та від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Паралельно зі співочим дійством на спеціально облаштованих цього року майданчиках відбувалися змагання із пляжних видів спорту – волейболу та футболу. Місцеві команди Любешівщини та всі гості отримали заряд позитивного азарту, пройнялися духом боротьби за перемогу. Однаково активними були і жіночі, і чоловічі команди.

Програма святкового дійства тривала до пізнього вечора, аби всі гості фестивалю отримали якнайбільше вражень і задоволення.

oksy

Залиште коментар