Понад 200 дітей з Волині проведуть осінні канікули в Буковелі

214 волинських школярів вже завтра вирушать у самісіньке серце Карпат – міжнародний дитячий центр «Артек – Буковель». Можливість провести осінні канікули в мальовничих Карпатах найкращі учні області отримали завдяки  Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках програми «Здоров’я волинян».

Напередодні поїздки для батьків, діти яких в нагороду за  свої досягнення та старання отримали можливість оздоровитися у гірсько-лижному курорті,  провели лекцію–інструктаж та узгодили технічні моменти.

  • Проект «Відпочинок у Буковелі» функціонує впродовж шести років. За цей період відпочило та оздоровилося 8 тисяч 700 волинян. Щороку в рамках проекту ми надаємо можливість поїхати у Буковель тисячі обдарованих дітей. Це переможці обласних олімпіад, конкурсів-захистів Малої академії наук, обласних етапів, діти, які виступають у галузях культури і мають перемоги у міжнародних конкурсах; всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, – зазначила координатор проекту Оксана Демчук.

На зустріч з учнями Луцька та Луцького району та їхніми батьками завітав радник голови Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов. Він передав вітання від засновника Фонду Ігоря Палиці,  побажав талановитим школярам гарного відпочинку й нових здобутків у навчанні та вручив путівки щасливим школярам.

  • Я вірю, що ці путівки сподвигатимуть вас до нових перемог, які принесуть нові путівки. І в кінці навчального року ми знову зустрінемося з вами у цій залі, – звернувся до школярів Вячеслав Рубльов.

Так, відпочинок у мальовничих Карпатах неабияк заохочує працювати над собою та долати нові вершини. Яскравий приклад цьому –  учениця гімназії №21 імені Михайла Кравчука Богдана Гринчук. Дівчина 10 років займається народними танцями. Завдяки посиленим та простійним тренуванням Богдана уже вдруге отримала путівку від Фонду в буковельський табір.

Наталія Новак із Лаврова Луцького району вперше їде до найпрестижнішого дитячого оздоровчого табору в Карпатах. Такий подарунок в сім’я Новаків вважають чудовим стимулом для подальших здобутків у навчанні  Наталії та її друзів.

Попереду в юних волинян десять днів активного відпочинку, позитивних емоцій та цікавих знайомств. Досвід показує, що цей час промайне як мить. Та незабутні враження лишаться надовго.

 

 

oksy

Залиште коментар