Співпраця Фонду і приватної школи «Переображення»

Перший приватний загальноосвітній заклад у Луцьку націлений на прогресивні ідеї та розвиток діток з особливими потребами. Це та категорія учнів, яким потрібні спеціалізовані умови для навчання та розвитку. До підтримки дітей та розвитку самого закладу долучився Фонд «Тільки разом».

Створення у Луцьку приватної школи – ідея однієї з релігійних громад міста та фонду «Переображення». Виникла вона кілька років тому

«Фонд «Переображення» займається дітками, які мають порушення опорно-рухового апарату та готує їх до школи. У певний момент представники цього фонду дійшли до висновку, що добре було б мати продовження цього у якомусь іншому форматі. Так заснували школу», – розповів директор Луцької приватної спеціалізованої школи «Скарбниця мудрості» Сергій Гопанчук.

Приміщення школи повністю адаптоване для того, аби дітки з вадами опорно-рухового апарату почували себе там комфортно.  І у побуті, і у навчанні їх супроводжує асистент.

У Фонді Ігоря Палиці «Тільки разом» ініціативу щодо створення школи підтримали.

 «У нас є учениця Романюк Софійка. Вона у нас навчається чотири роки. На жаль, у неї  особлива хвороба, яка не дозволяє їй повноцінно пересуватися. Дівчинка постійно перебуває у візку. З першого року її навчання Фонд «Тільки разом» підтримував її, та оплачував навчання», – зауважив Сергій Гопанчук.

Окрім того, Фонд Ігоря Палиці підтримав колектив ентузіастів оргтехнікою, допоміг в облаштуванні спортивної зали, придбав спортивні снаряди та інвентар.

«У цій школі навчаються дітки  з особливими потребами і їм необхідна додаткова увага. Для того, щоб налаштувати процес навчання та організувати роботу потрібне  відповідне матеріальне забезпечення. Хоч це і приватна школа, але у даному випадку статус закладу для нас є другорядним» , – зазначив виконавчий директор Фонду Ігоря Палиці  Орест Маховський.

Так, Фонд підтримує школу ще від початку її заснування. Там облаштували ігровий майданчик та пішохідну доріжку поруч зі спорудою школи.  Нині заклад отримав статус загальноосвітнього – тож розвиватиметься і надалі. Зараз тут навчається 72 учні. У школі з дітками проходять шкільну програму, поглиблено вивчають англійську мову та християнську етику. Колектив педагогів сподівається на те, що їхні вихованці отримають гідні знання,  а здобувати їх буде легко і комфортно.

 

 

oksy

Залиште коментар