Театральний перформанс юних акторів

В Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», що в Центральному універмазі Луцька (2 поверх), незвичний перформанс. У рамках культурного проекту «Lutsk Junior Theatrе-2017», що стартував у нашому місті, юні актори та актриси презентували глядачам театральні постановки.

  • Проект «Lutsk Junior Theatrе-2017» спрямований на популяризацію театрального мистецтва серед молоді, – зазначає автор ідеї та куратор проекту Наталія Журавльова. – Весною, за підтримки Фонду, ми відвідали дитячу студію «Лорнет», що в київському театрі «Особистості». Разом з режисером Марією Магою, ми організували експериментальну творчу зустріч. Наші колективи презентували вистави, після цього діти працювали з акторами театру. Ця поїздка надихнула на створення такого проекту і в нашому місті, щоб діти могли спілкуватися  між собою та  показувати свої роботи.

Відкрили захід артисти Творчої студії Наталії Журавльової етюдом «Сірий король». Балетна студія «Жизель», спільно зі зразковим ансамблем бального танцю  Луцької ЗОШ №11 «Лілея», презентували глядачам балетну виставу «Лускунчик».
– Ми кожен день на осінніх канікулах проводили репетиції, – розповідає Аліна Панасевич, керівник «Лілеї». – Для дітей це новий, цікавий досвід. Адже вони танцюристи, а в цій виставі потрібно володіти мімікою.

Аліна Панасевич зазначила, що колективу вже 25 років.  З Творчою студією Наталії Журавльової «Лілея» співпрацює не вперше. Дітей часто залучають до благодійних проектів, щоб виховувати у них чуйність і милосердя.

Після театральних постановок на юних акторів чекав майстер-клас із акторської майстерності від режисера Волинського академічного українського облмуздрамтеатру ім. Тараса Шевченка Ярослава Ілляшенка та актора Миколи Герела.

Презентація театральних творів у рамках проекту «Lutsk Junior Theatrе-2017» відбуватиметься щосуботи впродовж місяця в Арт-галереї ЦУМу. Наталія Журавльова зазначила, що проект вийшов за межі області, адже ним зацікавилися колективи зі Сокаля, Рівного та, навіть, Львова та закликала місцеві колективи приєднуватися до юнацького театру.

oksy

Залиште коментар