Тепер і дощ не страшний

У мешканців будинку, що на вулиці Соборності, 4, в Луцьку – нова покрівля даху. Це стало можливо за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 12-ого квітня цього року люди створили ОСББ та вже відчули його переваги.

Будинку, що на вулиці Соборності, 4 – вже 27-м років. Весь цей час споруда перебувала на балансі МЖК, вони й стежили за її технічним станом. Люди обурені, що за стільки років в будинку мало що зроблено. Проблемним питанням для лучан була покрівля даху. Вже 16-ть років помешкання людей, що жили на 9-му поверсі, заливало. Неодноразово за допомогою вони зверталися до керівництва МЖК, однак кожного разу відповідь була однакова.

DSC_0003

«Коли приходили в МЖК нам говорили, що грошей на ремонт покрівлі немає. 16-ть років ми чекали змін, але не дочекалися. Весь цей час, коли протікала стеля, ми підставляли миски, відра. У негоду, навіть не хотіли йти додому, все повторювалося знову, і знову», – пригадує непрості часи мешканка будинку Ольга Гончарук.

Люди виявили ініціативу створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та самостійно займатися фінансовими та ремонтними роботам. Потрібну інформацію про ОСББ громаді надали в Офісі розвитку кварталу. Працівники розповіли про покращення, які чекають об’єднання, провели навчання та допомогли підготувати потрібні документи для його реєстрації.

«Офіс розвитку кварталу нам дуже сильно допоміг. Починаючи з підготовки документів – закінчуючи кінцевим результатом – покрівлею даху. Приємно було і те, що люди активно підключилися, вони зрозуміли важливість проблеми та одразу ж почали збирати кошти. Четверта частина даху зроблена за гроші мешканців будинку іншу частину профінансував Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», – розповідає голова ОСББ «Соборності, 4» Володимир Климюк.

DSC_0032

Проблема будинку об’єднала всіх його жителів. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» виділив кошти на потрібний матеріал, а активна громада самотужки облаштовувала дах.

DSC_0007

 «Дякуємо Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за те, що він не лише говорить, а діє. Люди самі не в силах забезпечити  таке фінансове навантаження. Робота влади малопомітна для простих людей. Потрібно всім міністрам, депутатам спуститися на землю та побачити проблеми громади», – розповідає мешканка будинку Валентина.

Наразі у новоствореному ОСББ замінено 40-к кранів, для того, щоб можна було розпочати роботи у підвалі. У під’їздах облаштовані енергозберігаючі лампочки. Ліфтові лічильники замінили на нові. Попереду заміна вентилів на холодну воду та накриття ліфтової 5-го та 4-го під’їздів. Тепер людям не потрібно просити, аби за їхні ж кошти провели ремонтні роботи в будинку. Зараз вони самостійно ведуть облік фінансів, потрібних документів та вирішують що потрібно покращити у будинку. Це ще один яскравий приклад того, що тільки разом нам вдасться будувати нову країну.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

oksy

Залиште коментар