
У Боголюбах школярки вчитимуться рукоділлю
Новенькі швейні машинки отримали учениці Боголюбської школи, щоб на уроках трудового навчання набути навичок швейної майстерності та рукоділля. Проект ініціювали небайдужі батьки та вчителі, а реалізувати його вдалося спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» на умовах співфінансування.
Хтось робить перші стібки, та ось для Яни – це вже звична справа. Вправно володіти технікою дівчину навчила її бабуся. Разом створили чимало виробів. Відтоді це стало хобі дівчини.
Галина Шептицька, бабуся Яни каже, що внучка полюбляє шити, прикрашати вже готові вироби, тому з радістю передає своє вміння дівчинці. Захоплення Яни у школі розгледіли і вчителі, тож тепер вона представляє заклад на районних та обласних олімпіадах.
Проте в школі відсутній кабінет трудового навчання, тому здебільшого шкільний матеріал діти засвоюють теоретично. А, щоб пошити якийсь виріб, дівчата наперед займали чергу, бо за урок на двох стареньких машинках попрацювати встигало лише декілька людей. Через таку нестачу заняття часто відбувалися навіть під час канікул. Щоб вирішити цю проблеми ініціативні батьки та вчителі закладу вирішили звернутися по допомогу до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», аби придбати додаткові швейні машинки. 
Керівник луцького районного представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Наталія Рубльова зазначає, що Боголюби є показовим у плані реалізації ефективних проектів. Придбання швейних машинок є черговим втіленим проектом у рамках співпраці громади та Фонду та поштовхом до нових звершень. Тепер активна громада хоче, аби на території села з’явилася спортивна зона для малечі, адже в здоровому тілі, здоровий дух.






Залиште коментар
Для того, щоб залишити коментар вам необхідно увійти.