У Луцьку відбувся турнір із футзалу для найменших школярів

Любов до футболу потрібно розвивати змалечку – щоб діти росли здоровими та спортивними. Так вважають організатори футзального турніру «Першачок», який протягом трьох днів, 28-30 серпня, відбувався на майданчику луцької школи №25.

Футзальний турнір серед діток 2013 року народження і молодших відбувся за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс».Як розповідає керівник програми «Волинь спортивна» Фонду «Тільки разом» Дмитро Піддубний, ідея виникла доволі спонтанно.

«У цьому турнірі змагалися дітки 6-7 рочків. Загалом було представлено дев’ять команд: сім хлопчачих і дві дівчачі», – розповів представник Фонду.

Тренер дівочих команд Дмитро Голоскоков каже: щоб дівчата гідно виступили на змаганнях, треба було багато тренуватись. Але його підопічні на полі показали себе не гірше, ніж хлопці-футболісти.

«Добре, коли є можливість позмагатися, бо команда росте, коли вона грає на турнірах. Тренуваннями ситий не будеш. Тому хочеться подякувати, що нас запросили, – коментує Дмитро Голоскоков. – Ми зараз пробуємо наших молодших дівчаток, в яких ще не такий великий досвід, але вже зірочки підростають. Наше головне завдання – вчитися грати».

По завершенню турніру кубками та медалями нагородили призерів: бронза – у команди «Олімпія», друге місце – в «Універсалу», золото виборола команда «Юніор Мідас». Загалом ніхто з учасників турніру не лишився без подарунків.