У Луцьку – елітний фінал футзалу

20 команд із міні-футболу змагалися в Луцьку за звання кращої під час елітного фіналу Аматорської футзальної ліги України. Напружений, драйвовий турнір, що тривав протягом трьох днів у КРЦ «Адреналін Сіті», зібрав на спортивному майданчику справжніх професіоналів, а на глядацьких трибунах – сотні уболівальників.

Така непересічна спортивна подія стала можливою завдяки ентузіазму та старанням Асоціацій  футзалу України та Волинської області, Аматорській футзальній лізі України та за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

В урочистому відкритті взяли участь віце-президент Асоціації футзалу України (АФУ) Вадим Каганов, голова комітету аматорського і масового футзалу (АФУ) Микола Сергієнко, керівник Асоціації міні-футболу у Волинській області Сергій Голоскоков та координатор програми «Волинь спортивна» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олексій Сорокун.

«Футзал сьогодні набуває все більшої популярності на аматорському рівні, а наша збірна з футзалу давно зарекомендувала себе на світовому та європейському рівнях як один з лідерів. Саме завдяки таким заходам у юного покоління ще більше розвивається любов до спорту, зокрема футболу чи футзалу. А фізична культура та спорт є одним з пріоритетних напрямків роботи Фонду, про що неодноразово наголошує його засновник Ігор Палиця», – зауважив Олексій Сорокун.

Як розповів керівник Асоціації міні-футболу Волині Сергій Голоскоков, серед учасників були й відомі аматорські колективи. Зокрема, захищати свій титул до Луцька приїхала одеська команда «Чорне море», яка виграла попередні дві «елітки». Не менш відомі й столичні «Partizan» та «RED». Елітний фінал не залишився і без участі двох волинських команд: «Надія-2» (фіналіст Кубка Волині та абсолютний чемпіон Вищої ліги) і «Бренд груп» (володар Кубка АМФВ).

«Фінал четвертого елітного фіналу Аматорської футзальної ліги України сезону 2016/2017 років видався дуже захопливим та інтригуючим за ходом подій. У фіналі зійшлися команди «RED» (Київ) та «Чорне море» (Одеса). Проте з рахунком 1:2 одесити після напруженої гри знову стали чемпіонами Елітного фіналу АФЛУ», – зазначив Сергій Голоскоков.

Стосовно волинських команд, то луцька «Бренд груп» – дебютант всеукраїнських змагань – дійшла до ¼ фіналу, де поступилася сумчанам з рахунком 2:6. До речі, луцький гравець Сергій Лисенко показав високий рівень гри й отримав приз кращого бомбардира. Друга волинська команда «Надія-2» з Локачинського району також на стадії ¼ фіналу поступилася чемпіону – команді «Чорне море» з мінімальним рахунком 1:2.

Напружена гра й жага до перемоги не залишили байдужими нікого – ні спортсменів, ні уболівальників. Сподіваємося, змагання такого рівня все частіше відбуватимуться у рідному Луцьку.