У ЛУЦЬКУ – КОНЦЕРТ ПРИУРОЧЕНИЙ ВОЛОДИМИРУ ІВАСЮКУ

Концерт, приурочений до Дня народження видатного українського композитора Володимира Івасюка, відбудеться вже сьогодні, 5 червня.

Музичне дійство матиме місце о 19:00 у примішені Волинського обласного академічного театру імені Тараса Шевченка. Композіції від творця «Червоної рути» прозвучать у виконанні хору та оркестру Заслуженої академічної капели України «Трембіта».

До слова, захід став можливим за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», який виділив 48 тисяч гривень на організаційні витрати та гонорари. Тож, саме завдяки цьому внеску волиняни матимуть можливість придбати квитки за доступними цінами і отримати насолоду від справжньої української пісні.

Під час прес-конференції, яка відбулась у приміщенні «Директорії» стало відомо, що така концертна програма у Луцьку відбувається вперше. Традиційно подібні концерти грали у Львові, в День народження легендарного композитора Володимира Івасюка, вже 5 рік поспіль.

Конференцію відвідали заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Ірина Констанкевич, лауреат багатьох всеукраїнських пісенних конкурсів, композитор, автор музичних проектів Тетяна Ціхоцька, співачка, володарка гран-прі міжнародного конкурсу імені Квітки Цісик Оксана Муха, незмінний учасник проекту «Івасюк», переможець «Голосу країни», співак та композитор Павло Табаков, співачка, композитор та поетеса Ірина Доля.

 

Залиште коментар