У Луцьку мірялися силою близько 200 юних спортсменів

Близько 200 спортсменів з’їхалися до обласного центру Волині, щоб помірятися спортивним досвідом та силою. Участь у VІІІ всеукраїнському дитячо-юнацькому турнірі  з рукопашного бою «Магістр бойових мистецтв» взяли діти з 12 клубів західного та центрального регіонів України. Змагання відбулися в приміщенні ОДЮСШ «Колос», за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Головний секретар змагань Дмитро Грисюк розповів, що особливістю турніру є те, що він об’єднує навколо себе найсильніших спортсменів наймолодших вікових категорій та дає  можливості для їхньої  самореалізації. Адже більшість змагань з рукопашного бою, в тому числі й чемпіонати України, проводяться лише з 10 років. У «Магістрі бойових мистецтв» участь беруть діти трьох вікових категорій: 8-9, 10-11, 12-13 років.

  • Турнір є традиційним. Волинський обласний спортивний клуб «Магістр» проводить його  восьмий рік поспіль,- відмітив Дмитро Грисюк. – Участь у турнірі беруть спортсмени високого рівня. Тут здобувають досвід, який стає стартом для виступів у вищих змаганнях.

Такої ж думки і голова Ради ВРФРБ «Рубіж» тренер Сергій Гузов, підопічні якого також помірялися силою з однолітками з інших клубів. Для когось це перші змагання, хтось вже має певні здобутки. Та тренер запевняє: головне не перемога, а досвід, адже одні змагання заміняють півроку тренувань.

Більшість поєдинків турніру відзначались напруженістю, видовищністю та запеклою боротьбою. Поступатись не хотів ніхто. Проте, у спортивному протистоянні   чемпіоном у своїй віко-ваговій категорії стає тільки один.

          Так, серед волинян переможцями цьогорічного турніру стали: Олександр Ольхович, Єгор Сейц, Станіслав Захарчук (ВРКРБ «Інсайт»),  Дмитро Федина (КСЄ ім. С. Трикоза «BUSIDO»), Володимир Тимошевич  (СК «Воїн»), Остап Лихач (ВРКЄ  «Легіон»), Едвард  Падко (ВРФРБ «РУБІЖ»), Давид  Яковчук, Остап Михальчук, Петро Дудік, Дмитро Іванашко, Захар Гончарук, Михайло Солонінка (ВОСК «Магістр»). 

         В загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином: ІІІ місце посів Волинський регіональний клуб рукопашного бою «Інсайт», ІІ місце виборов Волинський обласний спортивний клуб «Магістр», а переможцем турніру   стала збірна команда Вінницької обласної федерації рукопашного бою.

По завершенню заходу всіх переможців та призерів нагородили дорогоцінними  медалями, виготовленими під замовлення із спеціального сплаву латуні. Також багато спортсменів отримали відзнаки (грамоти, пам’ятні дошки, кубки) за волю до перемоги та кращу техніку. Представники кожної із команд-учасниць  отримали пам’ятні вимпела та плакати. Всі учасники змагань отримали пам’ятні сувеніри.    Це вже наша не перша співпраця зі спортивним клубом «Магістр». Ми бачимо і знаємо, що у клубі спортивні навики набуває велика кількість дітей, – зазначив керівник програми «Волинь спортивна» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олексій Сорокун. – Мета засновника Фонду Ігоря Палиці забрати якомога більше дітей з вулиці, дати можливість їм фізично і морально гартуватися, вдосконалювати свої навики. Саме задля цього сьогодні будуються нові спортивні споруди, підтримуються та організовуються змагання, заохочується молодь та провідні спортсмени.

 

oksy

Залиште коментар