У Луцьку відкрили центр реабілітації для онкохворих жінок

На базі обласного онкологічного диспансеру створили новий реабілітаційний центр, де надаватимуть соціально-медичну реабілітацію жінкам-інвалідам після мастектомії.

З’явився такий центр завдяки спільним зусиллям громадської організації «Донна», члена депутатської групи «Новий Луцьк» Ірини Констанкевич, Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», облради та головного лікаря диспансера Ореста Андрусенко.

Нагадаємо, з проханням про виділення коштів на ремонт приміщення та закупівлю необхідного медичного та спортивного обладнання для потреб реабілітації для жінок у обласному онкологічному диспансері до члена депутатської групи «Новий Луцьк» Ірини Констанкевич звернулись представники громадської організації «Донна». Своєю чергою, Ірина Констанкевич подала відповідний депутатський запит, згідно з яким, у Волинській обласній раді прийняли рішення виділити кошти на ремонт приміщення. А Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» взяв на себе зобов’язання закупити необхідне обладнання.

Так, спільними зусиллями вже сьогодні центр реабілітації офіційно відкрили. Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» придбав для цієї установи обладнання на суму понад 160 тисяч гривень. Це і меблі і побутова техніка, і спортивне обладнання, і оргтехніка.

«Відкриваючи сьогодні реабілітаційний центр хочу побажати, аби жінки Волині були щасливими та здоровими. Нехай ніколи не хворіють», – зазначила президент ВГО «Донна» Лариса Ященко.

Жінка приїхала на відкриття з Києва. Вона і сама пережила складну операцію, тому дуже добре розуміє та знає наскільки необхідна така реабілітація для жінок. Зі слів Лариси Олександрівни, психологічна підтримка, фізіопроцедури та лікувальна фізкультура є необхідними для того, аби повернутись у нормальне життя після пережитого. Про важливість такої реабілітації говорять і самі лікарі.

Ірина Констанкевич подякувала представникам громадської організації «Донна», зокрема Мельник Людмилі та Головенко Людмилі за те, що вони прийшли та розповіли про справжні проблеми, з якими стикаються онкохворі жінки. Саме з цього і розпочалась робота над цим проектом.

«Хочу подякувати за щирість, відкриті серця та сили усім, хто долучився до цієї справи. Жінкам з громадської організації за те, що прийшли і розповісти про проблеми, з якими стикаються онкохворі після операцій, Оресту Андрусенку за допомогу у всіх питаннях, пов’язаних з підготовчими роботами, обласній раді за те, що виділили кошти на ремонт приміщення. Я вважаю, що заради такий добрих справ варто об’єднуватись, і відкриття такого центру є гарним прикладом плідної співпраці багатьох людей», – зазначила Констанкевич Ірина.

 

Redaktor

Залиште коментар