У Луцьку – волейбольний турнір, присвячений Дню пам’яті та примирення

З року в рік у ці травневі дні юні волейболістки з України та сусідніх країн приїздять у Луцьк, аби позмагатися за першість. Цьогоріч Міжнародний традиційний турнір з волейболу серед дівчат, присвячений Дню пам’яті та примирення та 73-й річниці перемоги над нацизмом, зібрав шість команд дівчат 2004 року народження і молодших.

Змагання проходять в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі 10–12 травня. За звання найкращих борються волейболістки з Луцька, Згоран (Волинська обл.), Нетішина (Хмельницька обл.), Червонограда (Львівська обл.), Калинівки (Вінницька обл.) та Мозиря (Республіка Білорусь).

Захід відбувся за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Директор ОДЮСШ Богуслав Галицький зазначив, що турнір організовується понад 30 років. З року в рік юні волейболістки з задоволенням приїжджають до Луцька, аби взяти участь у змаганнях. За історію турніру його учасниками стали команди з Росії, Латвії, Польщі, Білорусі та інших країн.

– Цей турнір покликаний нагадувати нашим дітям про тих, кому ми завдячуємо за мирне небо, за можливість бігати, тренуватися, грати, – зазначив Богуслав Андрійович.

Уже традиційно на відкриття турніру завітав учасник бойових дій, ветеран Другої світової війни Іван Глущук. Також привітати юних спортсменів прийшов чоловік, на долю якого припало захищати країну в наш час – волинський кіборг, учасник АТО, кавалер ордену Данила Галицького Вадим Ваврищук. Гості привітали учасників турніру та побажали, щоб у своєму житті вони ніколи не знали війни.

Серед юних волейболісток – команда Згоранської ДЮСШ. Тренер Василь Саць каже: участь у змаганнях такого рівня його вихованці беруть вперше. Тож турнір – це не лише можливість позмагатися, а й неабиякий досвід на майбутнє.

Заступник директора ОДЮСШ Наталія Хомюк зауважила, що волейбол серед сучасних дітей та молоді дуже популярний. Кожна вікова категорія юних волейболісток має певні досягнення.  

  • Вихованці ОДЮСШ, які представляють Луцьк у цьому турнірі – бронзові призери чемпіонату України «Дитяча ліга». З 26-ти команд вони зайняли третє місце. Уже формуємо команду дівчат 2006 року для участі у чемпіонаті України. Кожна вікова категорія залучається до змагань. Вони постійно грають. Це безперервний процес, – розповіла Наталія Хомюк.

    Організатори заходу зазначають: багато волейболісток, які брали участь у турнірі в попередні роки, стали відомими. Тож цілком ймовірно, що за кілька років імена цьогорічних учасників засяють новими зірками на волейбольному небосхилі.    

с

oksy

Залиште коментар