У Соминому відбувся підлітковий фестиваль

На базі відпочинку, що неподалік мальовничого озера Сомине, відбувся 9-й підлітковий фестиваль Волині. Літнє таборування провели за підтримки обласного благодійного фонду «Переображення» у співпраці з Волинським обласним об’єднанням ЄХБ. Протягом п’яти днів понад 400 юнаків та дівчат активно відпочивали, тренувалися та вивчали Біблію.

– Програма фестивалю була змістовною та насиченою, – в унісон кажуть учасники фестивалю Анатолій Гладун і Віталій Вронський. – Крім спортивних звитяг та естафет, ми вивчали Біблію, щоб прославляти Бога.

Вадим Корінчук зазначив, що йому було цікаво спілкуватися з ровесниками, глибше вивчати Святе Письмо та дізнатися про Реформацію.

– Реформація – це Божа справа, – переконана Інна Дрейчин. – Нам дуже цікаво про це розповідали на лекціях. – Шкода, що час так швидко пролетів і нам треба повертатися додому.

Анні Солодюк та Богдані Карпюк сподобалося брати участь у конкурсі знавців Біблії, займатися рукоділлям, плавати в озері. Єдине, що дошкуляло дівчатам, – комарі та лісові мурахи.


Роман Єзерський на такому фестивалі не вперше. Саме спілкування з ровесниками і вивчення Біблії допомогли юнакові покаятися та прийняти хрещення. Цьогоріч Роман приїхав на фестиваль у ролі лідера. Каже: піклування про молодших допомагає йому духовно зростати. 

За словами Юрія Михальчука, пастора церкви «Фіміам», директора 9-го фестивалю, щороку ці зустрчі по-своєму особливі.

– Цьогоріч лейтмотивом фестивалю були слова «Реформація, що змінює серця». Підлітків читали лекції, знайомили з основними тезами Реформації: «тільки Христос», «тільки Писання», «тільки вірою», «тільки благодаттю», «тільки Богові слава». Хоча й лунали оплески переможцям естафет і змагань, всі прекрасно розуміють: наші вміння і зусилля – від Бога, – переконаний Юрій Михальчук. – Дітям цікаво брати участь у таких таборах, які відбуваються завдяки підтримці людей з добрими серцями та відкритими долонями. Щиро дякуємо Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за стильні футболки й призи переможцям.

– Із 2011 року Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» реалізовує цікаві програми у сферах освіти, медицини, культури та спорту. Підтримка вашого фестивалю відбувається в межах програми «Культура і духовність». Діти не лише відпочили і набралися сил, а й дізналися про історію реформації, її вплив на культурний та духовний розвиток суспільства, – наголосив Дмитро Зінько, координатор програми «Культура і духовність» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».  

Щира атмосфера, злагоджена команда організаторів і старання підлітків зробили ці дні незабутніми й неповторними. Втомлені насиченою програмою, але надзвичайно щасливі, всі поверталися додому з безліччю нових вражень, нових знайомств та нових життєвих уроків, що надихають до змін.

oksy

Залиште коментар