Ударна установка для юних музикантів

Завдяки підтримці небайдужих людей учні Любешівської дитячої музичної школи можуть грати на новому інструменті. Сучасну ударну установку для юних музикантів придбали на умовах співфінансування із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

«У Любешівській дитячій музичній школі навчається 155 учнів. Крім райцентру, юні таланти мають змогу навчатися у Залізниці та Седлищі. Дітки опановують гру на багатьох інструментах, вивчають музичну грамоту. Усі наші учні – здібні й талановиті, інакше не діставалися б на заняття за 35 кілометрів із найвіддаленіших сіл – Бихової, Великої Глуші, Щитиня», – каже директор ДМШ Юрій Будько.

Музична школа в Любешові відчинила двері першим учням у 1998 році. Відтоді у великий світ музики випустила не одне покоління талановитих хлопців і дівчат. Вихованці Любешівської ДМШ постійно беруть участь та посідають перші місця у всіляких обласних конкурсах і концертах.

Із кожним роком кількість учнів, які відвідують школу, збільшується. Відповідно, музичних інструментів для всіх охочих стало бракувати. До того ж, із часом інструменти зношуються та виходять із ладу. Найгостріше у школі потребували нової ударної установки. Батьківський комітет і педагоги вирішили звернутися по підтримку в любешівське представництво Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Ініціативна група написала й подала на розгляд проект, що передбачає придбання ударної установки.

За короткий проміжок часу дітки змогли випробувати новенький «ударник». Викладач ударних інструментів Олександр Матюк каже: сидячи за новою установкою, учні почуваються маленькими зірками. Колектив задоволений, що співпраця із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» приносить гарні плоди, тому на досягнутому зупинятись не збираються.

Щоб дітки могли якісно навчатися, їм потрібні нові інструменти. Ксилофонам, на яких грають учні, вже понад 25 років. А в класах, де дітки вивчають сольфеджіо і музичну літературу, нема парт – юні музиканти сидять на лавках. Тому ініціативна група готує для розгляду нові проекти.16443481_666713576843928_2053904317_n — копия

oksy

Залиште коментар