Відпочинок у Буковелі на «відмінно»

Триває програма оздоровлення лучан у Буковелі. На сьогодні у таборі відпочивають 359 школярів, а 329 уже мали таку нагоду і поділились своїми враженнями. На який відпочинок чекати учням, які вирушать у ДСОТ «Буковель» 21 червня (а це ще 339 дітей), вони можуть дізнатися зі слів своїх ровесників.
«Відпочинок був дуже активним, насиченим: День України, конкурс талантів, різноманітні тематичні вечірки. Приїхавши в цей табір були здивовані дуже гарними умовами. В Україні, на жаль, небагато сімей живе в таких умовах. Минулого року я теж відпочивала у таборі і тому це було надзвичайно великою мотивацією, щоб поїхати ще раз», – розповіла Уляна Захарія, учениця Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького.
Про те, що відпочинок був цікавим і насиченим говорила і Вікторія Папіж, учениця гімназії №14: «Не було вільної хвилинки. Найбільше сподобався похід на гору Буковель. Також запам’ятався квест про Україну. Проходячи естафети, ми більше дізнавалися, згадували традиції, звичаї, співали пісень. Було захоплююче». Конкурс «Буковель має таланти найбільше сподобався учениці ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. № 7 – природничий ліцей Олені Редзій.
Відмітили школярі і відмінну організацію роботи табору: «Мені сподобалося, що було гарно організоване розселення такої великої кількості дітей – адже ми приїхали 8-ми автобусами. На території табору було надзвичайно чисто, я ніде не бачив сміття. Умови проживання такі, яких я не бачив до цього ніде в Україні, смачна їжа, хороші вожаті. З нами розмовляли, як з рівними. Я хотів дуже подякувати благодійному фонду. Коли є такий стимул – відпочинок, стипендії, які вручали за досягнення в навчанні, знову хочеться досягати нових вершин».
Про те, що у таборі виховують справжній патріотичний дух, розповіла Анастасія Романюк, учениця Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького: «Дуже сподобався відпочинок – це великий подарунок на початку літа. Ми мали змогу провести час з друзями, у колі цікавих та талановитих людей. Табір розвивав неабиякий патріотичний дух. Ми завжди вітались : «Слава Україні» і всі відповідали : «Героям слава». Сподобалися працівники табору –  це кваліфіковані люди, які дуже добре до нас ставились. Ми не забудемо кожну хвилину, проведену з нашими вожатими. Мрія кожного з нас – знову повернутися ще раз туди, покричати наші улюблені кричалки. Це великий стимул для молодших дітей продовжувати досягати нових вершин, щоб мати змогу поїхати ще раз у табір».
У таборі дітям допомагали почуватися впевненіше: «Я вважаю, що завдяки цьому відпочинку багато хто відкрив свої нові сторони, таланти. Кожна дитина мала змогу проявити себе, адже було багато конкурсів і концертів. Я вдячна благодійному фонду за те, що дав мені таку можливість побачити Буковель» — поділилась враженнями Анна  Дусик, учениця гімназії №14.
Атмосфера табору була невимушеною і дружньою, стверджує Анастасія Шолохова учениця Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького: « Хоча кожен день і була присутня нотка змагань, адже нас було 13 загонів, і ми всі брали участь у конкурсах, але дружня атмосфера завжди переважала. Ми завжди підтримували один одного, ніколи не сперечалися, всі загони дуже здружилися».
Незабутнім став відпочинок для Максима Волошина, адже тут він святкував свій День народження: «Зранку мені полилися ріки вітань від друзів, вожатих, керівництва табору. Кожну хвилину мене зустрічали сюрпризами. Атмосфера у таборі була неймовірною, а в мій День народження – це був вибух емоцій. Дуже запам’яталися тематичні вечірки, до прикладу: бомж-паті, вечірка стиляг, чорно-біла вечірка. Дуже хочу подякувати «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк» за таку неймовірну можливість побувати у дитячому таборі «Буковель», де все створено саме для  дітей, які хочуть розвивати себе у різних напрямках».
Своєю чергою, заступник директора з виховної роботи 14-ої гімназії Елеонора Ведринська подякувала народному депутату Ігорю Палиці за можливість відпочити, яку він дарує школярам: «Дуже важливою є така програма підтримки обдарованих дітей. В основному, приділяється увага оздоровленню дітей пільгових категорій – малозабезпечені, діти з багатодітних сімей. Це звичайно, теж дуже важливо, але обдаровані діти вкладають дуже багато праці під час навчального року для того, щоб досягнути тих перемог, за які вони матимуть змогу відпочити саме у цьому таборі. Від педагогів і від батьків я теж хотіла би подякувати фонду і особисто нашому народному депутату Ігорю Палиці за те, що він таку можливість надає. Це мотивує дітей на навчання, досягнення подальших результатів. І для інших учнів, які не потрапляють у табір, це хороший стимул краще вчитися».
Нагадаємо, цього літа у Буковелі у рамках реалізації програми «Здоров’я лучан – запорука майбутнього» матимуть нагоду відпочити понад 2000 жителів нашого міста, з них 1000 – обдаровані учні (положення).

Redaktor

Залиште коментар