
Вітаємо чемпіонів! У Луцьку відбувся клубний турнір Junior Futsal Cup
Переможцем ll клубного турніру з футзалу серед дітей Junior Futsal Cup на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» стала команда «Олімпія», друге місце посіла команда «Юніор Мідас», третє місце – «Любарт», четверте місце – «Універсал».
Змагання відбувалися протягом двох днів, 14 і 15 серпня, на майданчику луцької ЗОШ №25. Змагалися чотири вікові групи. Футболісти кожної вікової групи отримали медалі, а кращі гравці команди були відзначені статуетками. Команди-переможці отримали кубки.
«Нарешті ми маємо змогу проводити такі спортивні заходи. Тому що турніри на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» очікують всі. Вони завжди відбуваються з гарним настроєм і з гарними нагородами, подарунками», – розповідає заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода. – Зголосилося дуже багато команд, однак через карантинні обмеження ми не можемо приймати більш як чотири команди в одній віковій групі. Сподіваюсь, що скоро все налагодиться і ми зможемо проводити повноцінні змагання».
Кращі гравці
U7
«Олімпія» – Романюк Нестор
«Юніор Мідас» – Довгорук Стас
«Універсал» – Солодуха Денис
«Любарт» – Гапонюк Артем
U9
«Олімпія» – Тімух Богдан
«Юніор Мідас» – Матящук Арсен
«Універсал» – Комар Нестор
«Любарт» – Климчук Максим
U11
«Олімпія» – Гресик Назар
«Юніор Мідас» – Вишневський Ілля
«Універсал» – Гуртовий Дмитро
«Любарт» – Орел Стас
U13
«Олімпія» – Неділенько Максим
«Юніор Мідас» – Пікула Юрій
«Універсал» – Дмитрук Артем
«Любарт» – Гайдучик Макс





Залиште коментар
Для того, щоб залишити коментар вам необхідно увійти.