Вперше в Луцьку – шкільна ліга з волейболу. Фоторепортаж

З 20  березня по 18 квітня  у Луцьку проходив чемпіонат з волейболу «Шкільна ліга-2019» серед учнів 6-9 класів. Головний партнер змагань – Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Як розповів організатор змагань – старший тренер відділення волейболу КДЮСШ №1 Ігор Кравчук, такі змагання в Луцьку відбуваються вперше. Проте, планують зробити традиційним. Чемпіонат проходив у три етапи. Участь у ньому взяли 16 закладів загальної середньої освіти міста Луцька.

– Мета цього чемпіонату – залучити до змагань учнів 5-9 класів. У Луцьку проводиться чемпіонат міста серед шкіл, але там переважно грають старші учні. Менші займаються, тренуються, а пограти можливості не мають. У «Шкільній лізі» беруть участь навіть учні 5-6 класів. І це гра на рівні, –  каже Ігор Кравчук.

На майданчику пліч-о-пліч грали школярі, які лише роблять перші кроки у волейболі та ті, хто відстоює честь країни у юнацькій збірній України.

Дев’ятикласник гімназії №18 Тимур Цмокало – капітан шкільної команди.  Хлопець займається волейболом відносно не довго. Проте, вже визначився з майбутньою професією. По завершенню 9 класу планує продовжити навчання в Харківському ліцеї-інтернаті спортивного профілю.  

  • Волейбол – це моє життя. Коли нема тренувань, люблю в дома з меншим братом пограти. Мені змагання дуже сподобалися, звісно була конкуренція, але перемагає найсильніший, – розповів юнак.

Вчитель фізкультури ЗОШ №11-колегіум Леонід Іванюк каже: волейбол у школі люблять. До того ж, команда 4 роки поспіль займає 1 місце в шкільній спартакіаді. На «Шкільній лізі» ЗОШ №11 стала третьою.

За підсумками фінального етапу місця розподілилися так:

1 місце – гімназія 18,

2 місце – ЗОШ №19,

3 місце – ЗОШ №11-колегіум,

4 місце – НВК №10.

  • Вітаю тих хто здобув в цьому турнірі перемогу, але не залежно від зайнятого місця всі ви є зразком для ваших колег по парті, адже ви не байдикуєте, а активно займаєтеся улюбленим спортом – волейболом. Від імені засновника Фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці бажаю вам високих здобутків та подальшого розвитку. Для когось волейбол стане професійною кар’єрою, для когось залишиться хобі, але в будь-якому разі тренуйтеся щодня та ставайте сильнішими, – зазначив представник Фонду Дмитро Піддубний.

Усіх учасників фінальної частини змагань нагородили м’ячами від Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”, а призерів та переможців – медалями та кубками.

 

tilkyrazom

Залиште коментар