Вперше за 5 років Луцьк приймає турнір з гандболу

Відкритий чемпіонат м. Луцька з гандболу «Lutsk Open-2018» серед юнаків 2005–2006 років народження та 2007–2008 років народження відбувається у Луцьку 25–27 листопада. У спортивному залі обласної ДЮСШ за звання чемпіонів змагаються 13 команд з  найвіддаленіших куточків України – Южного, Чорноморська (Одеська область), Красилова (Хмельницька область), Рівного, Маневичів, Нововолинська, Горохова та Луцька. Турнір за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Керівник Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад, який  стояв біля витоку розвитку гандболу в Луцьку в 80-х роках зазначив, що гандбол дуже цікавий та, водночас, нелегкий вид спорту. Адже потребує терпіння, сили, швидкості, бійцівських якостей та багато тренувань.

  • Нині потрібно розвивати класичний гандбол. До 2013 році ми проводили турнір заслуженого тренера України з гандболу Олександра Баламута, першого почесного громадянина Волинської області. Участь у турнірі приймали команди з Німеччини, Прибалтики, Білорусі, Польщі. Зараз по області позакривалися відділення гандболу. Лишилося 4 школи, які на межі виживання. Фінансування обмежене, не вистачає коштів, щоб виїхати на змагання. «Lutsk Open-2018» – перший турнір що відбувається у Луцьку впродовж останніх 5 років, – констатує Володимир Новосад. – Попри це, волинська школа  гандболу славиться своїми вихованцями. Приємно, що у турнірі беруть участь команди, тренери яких були нашими вихованцями. Багато наших учнів грають у складі збірної України та закордонних клубах. Школа гандболу є! Лише свої плоди ми віддаємо іншим. Добре, що Фонд допомагає, Луцька міська рада підтримує, але щоб була масовість, цього не має.

Керівник програми «Волинь спортивна» Дмитро Піддубний передав вітання від засновника Фонду Ігоря Палиці та побажав юним гандболістам перемог не лише у спорті, а й в житті.

  • Дуже приємно, що відгукнулися скільки команд. Упевнений серед вас присутні майбутні чемпіони Європи та світу, які прославлятимуть Україну, – звернувся до спортсменів Дмитро.

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» підтримує проведення змагань з різних видів спорту, відзначає та стимулює найперспективніших спортсменів Луцька й області, сприяє їх підготовці до Олімпійських ігор. За сім років роботи Фонд реалізував низку спортивних проектів, мета яких – зробити фізичну культуру та спорт доступнішими для людей. З метою широкої популяризації спорту серед лучан Фонд облаштував 27 майданчиків для занять у стилі street workout та 28 тенісних столів у всіх мікрорайонах Луцька. Фонд сприяє розвитку спортивної інфраструктури в районних центрах Волині. Зокрема, спортивні комплекси збудували у Любомлі, Нововолинську, Любешові, Маневичах, Камені-Каширському, Ківерцях.

с

с

oksy

Залиште коментар