Яка з луцьких шкіл здобула Кубок Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

З-поміж 23 навчальних закладів обласного центру Волині перемогу в Кубку Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» з мініфутболу здобула команда школи №9, не залишивши у фіналі шансів школі №10 – 3:0.

Фінал турніру відбувся 24 жовтня на спортивному мініфутбольному полі зі штучним покриттям школи №19, що його встановили завдяки Фонду Ігоря Палиці, пишуть «Волинські Новини».

За регламентом турніру, команди, які складалися з учнів 10-11 класів, були поділені на чотири групи, з яких до чвертьфіналу виходило по дві найкращі школи. У матчі за третє місце між собою зійшлися школи №19 та №23. Сильнішими тут виявилися футболісти із 23-ї школи, які не залишили шансів суперникам  – 4:1.

Натомість у фіналі зустрічалися 10-та і 9-та школи, які були кращими у півфіналах. Втім як такої боротьби не вийшло: незважаючи на старання гравців 10-ї школи, команда школи №9 більше володіла м’ячем, що вилилося у взяття воріт ще у першому таймі. В другій половині зустрічі 10-та школа намагалася відігратися, але гравці 9-ї школи забили ще два голи та в підсумку святкували заслужену перемогу – 3:0.

Переможці відзначили: незважаючи на фінальний рахунок, їм було нелегко, адже рівень їхніх суперників, як і всіх команд турніру, вдоявився волі високим.

Як розповів представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Піддубний, діти з великим інтересом беруть участь в подібних турнірах, адже захищати честь своєї школи завжди було престижно і цікаво.

З його слів, в Україні не надто охоче вкладають кошти у розвиток дитячого спорту, проте Ігор Палиця завжди наголошував на важливості здорового способу життя. Саме тому за його фінансового сприяння в більшості луцьких шкіл були облаштовані мініфутбольні поля зі штучним покриттям. До того ж, завдяки Фонду «Тільки разом» відбуваються не лише змагання з футболу, а й з інших видів спорту, зокрема волейболу.

«Для дітей такі турніри – це стимул займатися спортом. Подібні змагання відвідують тренери, які забирають найкращих дітей до спортивних секцій. Потім ці діти можуть вирости у класних спортсменів, які прославлятимуть Волинь», – підсумував Дмитро Піддубний.

Після фінального свистка команди нарешті отримали заслужені медалі та футбольні м’ячі з логотипами Фонду. Втім, головне в таких змаганнях не перемога, а можливість долучити якомога більше дітей до спорту.

tilkyrazom

Залиште коментар