Засновник

IP
Засновник Фонду «Тільки разом» – Ігор Петрович ПалицяІгор Палиця народився 10 грудня 1972 року в місті Луцьку. Навчався у середній школі №18 (нині гімназія №18).

У 1994 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки (нині Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) за спеціальністю «Історія і право».

Працював директором спільного українсько-латвійського підприємства «Мавекс-Л», очолював ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття», правління ВАТ «Укрнафта».

У 2004 році став Заслуженим економістом України.

У жовтні 2007 року обраний Народним депутатом України, секретарем Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

Як патріот своєї країни, Ігор Палиця завжди відстоював державницьку позицію, брав участь у розробці та підтримував законопроекти щодо впровадження економічних та соціальних реформ, активізації демократичних процесів.

У червні 2011 року заснував Фонд «Новий Луцьк», який з 1 січня 2016 року розширив свою діяльність у межах Волинської області та змінив назву на «Тільки разом».

У 2011 році обраний головою Наглядової ради Волинського національного університету імені Лесі Українки.

6 травня 2014 року указом в.о. Президента України призначений на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.

26 листопада 2015 року Ігоря Палицю обрали головою Волинської обласної ради.