Здоров’я нації – у пріоритеті

Здоров’я – найбільша цінність, що є у людини. Щоб мати чудове самопочуття, важливо не лише дбати про фізичну форму, але й проходити профілактичні огляди у фахівців. Це запобігатиме хворобам, які, на жаль, дуже розповсюджені в наш час. Від якості надання послуг та атмосфери, що панує у медичних установах, залежить точність обстеження та результат лікування.

Ремонт приміщень, оснащення медичних установ новітнім обладнанням, забезпечення вкрай важливими медикаментами – це частина питань, які фінансує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», реалізовуючи програму «Здоров’я волинян».

«Ранні пташки» – так називають немовлят, які з’явилися на світ дочасно. За чотири роки завдяки проекту Фонду «Виходжування недоношених дітей» врятовано більш як 100 немовлят, яким вчасно надали екстрену медикаментозну підтримку. Крім того, Луцький клінічний пологовий будинок отримав обладнання, яке зберігає життя та здоров’я малюків – інкубатор, термошейкер, електрокардіограф, а їхнім батькам надає впевненості у безпеці своїх чад.

З метою створення умов для реабілітації пацієнток після мастектомії Фонд підтримав проект громадської організації «Донна» – «Реабілітація онкохворих жінок». Оснащений соціально-медичний реабілітаційний центр на базі обласного онкологічного диспансеру надає можливість жінкам, які перебувають на лікуванні в медустанові, отримувати кваліфіковану допомогу.

З початком воєнних дій Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» не­одноразово надавав допомогу медичним закладам, де перебувають на лікуванні та реабілітації військовослужбовці. Зокрема, для Луцького гарнізонного військового госпіталю придбано апарат для вакуумної терапії ран. Його застосування замінює численні перев’язки та обробку ран септиками, завдяки чому вони швидше гояться, а важкохворі пацієнти одужують.

Фізіотерапевтичне відділення Во­ли­нського обласного госпіталю інвалідів війни, який опікується і реа­білітацією учасників АТО, розширило перелік процедур, отримавши від Фонду обладнання для фізіотерапії: кисневий концентратор, біотрон тощо. Вагоме зрушення у реабілітації зроблено завдяки придбаному обладнанню для ударно-хвильової терапії. Згідно зі статистикою, 90% пацієнтів після цих процедур відмічають тривалий позитивний ефект: зниження больових відчуттів та прискорене загоєння пошкоджених тканин. До Дня медичного працівника  цьогоріч заклад отримає від Фонду ще один подарунок – апарат для озонотерапії.

За сім років роботи Фонд надав допомогу всім без винятку медичним закладам міста й обласним лікарням. Пересувна рентгенівська система – у Волинській обласній клінічній лікарні, майданчик для дітей з обмеженими можливостями – в санаторії села Дачне, ремонт приміщень та обладнання – в обласній дитячій лікарні, дитячих поліклініках та обласній інфекційній лікарні, сироватка для екстреної вакцинації – у Луцькій міській лікарні. Це неповний перелік того, що зроблено в луцьких медзакладах. А з 2015 року, коли діяльність Фонду вийшла на терени області, підтримку отримали сім медичних установ районних центрів Волині та 61 сільський фельдшерсько-акушерський пункт.

 

tilkyrazom

Залиште коментар