Жителі Іваничівської громади відсвяткували першу річницю створення ОТГ

Днями жителі Іваничівської громади відзначили першу річницю створення ОТГ. Святкування відбулося за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та депутатів-укропівців. 
Цьогорічні святкування запам’ятаються іваничівцям надовго – у цьому переконані не лише організатори, а й жителі громади. Спортивні змагання, ярмарок, конкурси, різноманітні веселощі для дітей, виступ духового оркестру та святковий концерт за участю відомих гуртів – це лише незначна частина розваг, бо ж і святкувати, як зазначають іваничівці, є що.
Нагадаємо, Іваничівська ОТГ утворилася 29 жовтня 2017 року, до її складу увійшли Іваничівська, Мишівська та Соснинська сільські ради. 
Селищний голова Федір Войтюк розповів, що утворенню єдиної громади передував надзвичайно довгий та непростий шлях.
«Нині, коли з дня прийняття рішення Іваничівською районною радою про утворення ОТГ минув уже рік, ми бачимо реальні зміни у нашій громаді. Однак, усім нам довелося подолати надзвичайно довгий і дуже непростий шлях перед об’єднанням в єдину громаду. Близько семи місяців тривали обговорення, зустрічі із людьми, адже усі розуміли, що вирішується надзвичайно важливе для громади питання», – зазначив Федір Войтюк.
За словами очільника ОТГ, перший рік видався непростим, але результативним, а тому річницю вирішили зустріти як ніколи гучно.
«Звісно, таке святкування досить дороговартісне, але я переконаний, що подібні заходи вкрай потрібні громаді. Важливо й те, що сам-на-сам ні в роботі, ні в святкуванні громада не залишається, адже левову частину витрат узяв на себе Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», – розповів голова Іваничівської ОТГ Федір Войтюк.
Не залишили без уваги іваничівські святкування і депутати із сусідніх ОТГ, які не лише прибули на свято, а й допомогли з організацією дійства. 
«За сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» під час святкування провели конкурси, нагородили найактивніших жителів громади та учасників спортивних змагань. Також за сприяння Фонду на святкування приїхали музичні гурти», – каже голова Іваничівського осередку політичної партії «УКРОП», депутат районної ради Сергій Недбайло.
«Ми, депутати-укропівці, вважаємо, що єдиною силою працювати легше, а тому радо відгукнулися на запрошення долучитися до святкування річниці утворення Іваничівської громади. Уже традиційно Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» підтримує починання тих громад, що готові працювати задля розвитку та процвітання. За неповний рік повноцінного функціонування іваничівська громада продемонструвала неабиякі результати, а тому для святкування дійсно багато причин», – наголосив депутат Павлівської ОТГ Назарій Недбайло.

Оксана

Залиште коментар