Активна громада реалізувала спільно з Фондом 6 проектів

У Локачинському районі презентували 73 проект, реалізований спільно із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Ініціатором проекту «Маленькій дитині – великі можливості» стала завідувачка дитячим садочком у селі Кисилин Юлія Соколюк та Галина Віннік, голова Кисилинської сільської ради. Результатом проекту стало придбання дитячої стінки.
«Річ у тім, що стінка, яка тут стояла, була надто високою для малечі, – розповідає Юлія Соколюк. – Дітям важко було дотягнутися до іграшок, погравшись, вони не могли поскладати їх. Тому Фонд подарував нам чудову стінку, висота якої дозволяє діткам складати іграшки там так, як вони хочуть. Малеча не відходить від неї. Тому і колектив садочка і батьки щиро дякують Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» завдяки якому здійснилася мрія наших дітей».
«Мені дуже подобається ця стінка, – радіє Софійка Лукашевич. – Бо можна дістати усі іграшки. І ще вона дуже красива!».
Після презентації відбулося святкове дійство під час якого дітки заспівали пісеньку про Святого Миколая, продекламували вірші, виконали чудовий «Танок зірочок». А опісля всі разом покликали Святого Миколая, який вручив кожному солодкі подарунки. А також пригостив усіх присутніх ароматною, святковою випічкою. «У нашій сільській раді це вже шостий проект, який спільно із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» ми реалізували на території нашої сільської ради, – розповідає голова Кисилинської сільської ради Галина Віннік. – Щиро дякуємо Фонду за допомогу і подіваємося, що й надалі він підтримає усі наші добрі починання».
Успішній реалізації проекту радіє і Оксана Дмитрук, представниця Фонду. «Дуже приємно, коли люди найбільше піклуються про діток, про те, аби їхнє дитинство було радісним і щасливим, – наголосила вона. – Тільки разом ми зможемо вирішити усі проблеми. Тільки разом ми зможемо подбати про розвиток наших сіл і міст. Тільки разом ми зробимо Україну сильною, заможною і вільною».

tilkyrazom

Залиште коментар