«Артек-Буковель» – ритм життя до якого звикаєш. Фото. Відео

«Наполеглива праця  повинна винагороджуватися», – переконані у Фонді Ігоря Палиці «Тільки разом». Саме тому, сьомий рік поспіль, Фонд реалізовує проект «Відпочинок у Буковелі». За цей період, у самісінькому серці чарівних Карпат, відпочили  майже 10 тисяч талановитих юних волинян. 

Осінню зміну юних артеківців представляли майже півтисячі найкращих школярів Волині. Відмінники навчання, переможці обласних олімпіад, всеукраїнських та міжнародних конкурсів – кожен з них своїми досягненнями заслужив десять днів казкового відпочинку у Міжнародному дитячому центрі «Артек-Буковель».

Канікули у стилі «Артеку-Буковелю» – це чисте гірське повітря, неймовірні враження, нові знайомства, цікаве дозвілля. Кожен день тут насичений та змістовний. Творчі заняття, численні майстер-класи,  спортивні змагання, підйом у гори, квести, дискотеки – час розписаний по хвилинах. Артеківцям ніколи й у гору глянути. Та ніхто з них не скаржиться, швидше навпаки.


  • Це ритм життя до якого звикаєш. Коли приїздиш додому, цього дуже не вистачає, – ділиться враженнями артеківка Вікторія Кондратюк.

Багато хто у таборі не вперше. Діти не приховують: їм дуже приємно отримувати таку нагороду за свою працю.

  • Повернутися у Буковель – це круто. В нас навіть з’явилася своєрідна еліта, яка щороку їздить в «Артек-Буковель». Це ніби такі змагання, які додають драйву щось робити, удосконалюватися, – додає Вікторія.

Десятикласниця Юлія Павлюк зі Старої Вижівки в карпатський табір потрапила за перемогу в обласних олімпіадах з кількох предметів та конкурсі-захисті Малої академії наук. 

  • Це безумовно найкращий табір в якому я побувала за своє життя. Класні вожаті, цікаві заходи, дружня атмосфера, неймовірні емоції. У Буковель хочеться повертатися знову й знову, – каже Юля.

У вечір прощання артеківці пов’язали на шию один одному кольорові ниточки, як пам’ять про десять днів незабутнього відпочинку серед мальовничих гір. За цей час школярі здружилися, то ж мить прощання традиційна – зі сльозами та обіймами. Діти зізнаються, додому повертаються іншими, сміливішими, активнішими, креативнішими. І всіх об’єднує одна мрія – знову потрапити в Артек-Буковель. Як свідчить практика, більшості це вдасться. Адже Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», насамперед, мотивує школярів працювати над собою, досягати нових вершин у навчанні, аби знову отримати шанс поїхати у Буковель. 

tilkyrazom

Залиште коментар