Дайджест “Тільки разом”. ВІДЕО

У черговому випуску «Дайджест» кореспонденти тижневика підготували для вас теми з усіх куточків області, не оминувши проектів, які втілює Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».  Із 2011 року Фонд  реалізовує проект «Нове життя – новий Луцьк».

У рамках програми «Культура і духовність» новонароджені лучани та їх мами отримують приємні  подарунки. За час реалізації проекту Фонд спільно з турботливими працівниками клінічного пологового будинку та волонтерами вручив породіллям понад 10 тисяч вишитих сорочок, пелюшок і книжечок «Наше малятко. Про підсумки проекту в матеріалі  «Дайджесту».  

Які реформи пропонує нинішній уряд? Чи зміниться щось у результаті в українських селах? На ці та інші теми народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич  спілкувалась з громадами сіл Великий Обзир, Піщане та Верхи Камінь-Каширського району. 

« Пісні народжені в АТО»  у виконанні учасників бойових дій прозвучали  на сцені Палацу культури в Луцьку.  Глядачами фестивалю стали журналісти «Дайджесту». Організував  захід Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно зі Спілкою  воїнів АТО Волині.  Близько 10-ти виконавців з  різних куточків України мали нагоду виступити  на одній сцені, аби донести у піснях правду про війну на передовій. 

 У тижневику   лише ті події, які  не залишать вас байдужими. Щотижня знімальна група «Дайджесту»  там,  де на них чекають люди, які готові вирішувати свої  проблеми спільно.

 Кожен випуск телепередачі виходить із сурдоперекладом.

tilkyrazom

Залиште коментар