Для школи – нові дошки і ноутбук 

І школярі, і педагоги загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Чевель, що в Старовижівському районі, радіють чудовому подарунку – новим  дошкам і ноутбуку. 
«Річ у тім, що старі дошки були затерті і непридатні до використання, – розповідає директор школи Олександр Добиш. – Тож батьки і педагоги вирішили звернутися до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» із проханням допомогти придбати дошки. Тож тепер нові дошки – сучасні і якісні – вже встановили у класних кімнатах. Також раніше у шкільній бібліотеці не було інтернету, а тепер, завдяки отриманому ноутбуку, бібліотека підключили до мережі Інтернет».
«Люди згуртувалися задля спільної мети, – стверджує Михайло Імберовський, депутат-укропівець Волинської обласної ради. – Була створена ініціативна група, яка підготувала проект, результати якого нещодавно було презентовано».
Селяни щиро радіють співпраці із Фондом і кажуть, що планують і надалі звертатися по допомогу. Адже в селі немає місця для відпочинку і розваг малюків. Тому хочуть облаштувати дитячий майданчик.

tilkyrazom

Залиште коментар