Доповнена реальність: луцькі мурали «оживають» у смартфонах

Чотири луцькі мурали можна «оживити» за допомогою мобільного додатка AR murals, в якому роботи художників постають у доповненій реальності.Це стало можливо завдяки проекту «Стріт-арт фестиваль «Lutsk Wallking», що його реалізовує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» за підтримки Українського культурного фонду.

Читати ще: У Луцьку з’явиться чотири унікальні мурали

Нагадаємо, фестиваль «Lutsk Wallking» відбувся у Луцьку наприкінці серпня. Він зібрав понад два десятки талановитих художників з різних куточків України. Завдяки фестивалю у Луцьку з’явилися нові арт-об’єкти, зокрема, чотири з них – із доповненою реальністю.

Читати ще: У Луцьку «оживуть» мурали: фестиваль «Lutsk Wallking» запрошує шанувальників стріт-арту

На цокольній стіні будівлі Волинського національного університету імені Лесі Українки, що на вулиці Винниченка, 30, митець зі Львова Тарас Довгалюк створив мурал, який має назву «Споглядання» й від якого дійсно важко відвести погляд. На історичній будівлі, що на вулиці Шопена, 16, лучанин Сергій Радкевич створив роботу «Рівновага», яка наповнена напрочуд глибокою символікою. Колектив художників зі Львова Kickit art studio у складі Віталія ГрехаСергія Греха та Володимира Федусіва на проспекті Волі, 27 зобразили «Квантовий стрибок», робота вийшла не тільки яскравою, а й доволі змістовною. А ось лучанин Андрій Присяжнюк на будівлі колишнього кінотеатру «Зміна», що на вулиці Богдана Хмельницького, 40, створив оригінальний мурал «Доповнена реальність». Читати ще: Стріт-арт фестиваль «Lutsk Wallking» подарує Луцьку чотири мурали

Після завершення фестивалю для усіх цих муралів створювалася доповнена реальність. І ось днями усі чотири мурали було завантажено у мобільний додаток AR Murals, що, до слова, був створений за сприяння Українського культурного фонду. Відтак нові луцькі мурали буквально «оживають» кольорами, звуками і рухами.

Читати ще: Фонд «Тільки разом» співпрацюватиме з «Українським культурним фондом»

Отож, запрошуємо усіх шанувальників вуличного мистецтва відкривати нові грані луцьких муралів. Завантажуйте на свій смартфон або планшет додаток AR murals, активуйте та увімкніть звук. Прогулюючись повз згадані мурали, ставайте так, щоб зображення потрапляло в об’єктив камери, наводьте камеру на стіну з муралом – і вуаля! Насолоджуйтесь й розповідайте іншим!

tilkyrazom

Залиште коментар