Фонд дбає про ФАПи, які влада прагне закрити

У ФАПі села Твердині Локачинського району радісна подія – представниця Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Оксана Дмитрук передала від Фонду подарунки. Зокрема, інгалятор, глюкометр та тест-смужки до нього, тонометр, два ртутних та два електронних термометри, стетоскоп, шприци, бинти, вату, засоби для стерилізації та медичний халат.
«Дуже приємно, що Фонд дбає про роботу ФАПів, які нинішня влада прагне закрити, – радіє Марія Бояринзавідувачка ФАПу. – Ці подарунки дуже потрібні для нас, адже в селі мешкає лише 93 людини частина з яких це люди похилого віку. Вони часто приходять аби поміряти тиск. П’ять дошкільнят і ще 22 – школярі. Тому їм особливо допоможе інгалятор, адже нині в Україні епідемія вірусних сезонних захворювань. Я і усі мешканці нашого села щиро вдячні Фонду за чудові подарунки». 
Тим часом Оксана Дмитрук розповідає, що за два з половиною роки – це 72 проект, який реалізували спільно із Фондом у Локачинському районі. «Також ми планували найближчим часом встановити дерев’яну огорожу навколо приміщення ФАПу, – каже вона. – Однак поки що зробити це нам завадив сніг. Тому чекаємо гарної погоди і, сподіваюся, незабаром огорожа буде встановлена».

tilkyrazom

Залиште коментар