Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» допомагає бійцям на передовій

Луцька міська рада та Центральний пункт допомоги продовжують дбати про бійців стрілецького батальйону 14-ї окремої механізованої бригади. Допомагає їм у цьому й Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».Як повідомили 20 червня у Луцькій міській раді, цього разу за кошти травневого одноденного заробітку працівників міськради, придбали пасажирський автомобіль Volkswagen Transporter, 6 високоякісних рацій Hytera, а також ретранслятор, що значно посилює дію рацій та кодує їх. Це дороговартісна річ, яка коштує 150 тисяч гривень. Також закупили тепловізор та 25 бронежилетів для захисту бійців.

«Автомобіль, рації, ретранслятор та тепловізор коштують 500 тисяч гривень. Це пожертви працівників Луцької міської ради. А бронежилети закуплено за кошти, які зібрали працівники КП «Луцькводоканал» та освітяни нашої громади», – повідомив міський голова Ігор Поліщук.

Окрім того, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» передав на передову вкрай необхідний для військових дрон DJ Mavic 3, а також засоби знезараження води та м’ясні консерви. Все це зараз відправляється на передову. «Фонд від початку повномасштабного вторгнення допомагає військовим частинам за їхніми запитами. А вони найрізноманітніші: від транспортних засобів до продуктів харчування. Ми купували і приціли, і прилад для радіоелектронної боротьби з БПЛА, квадрокоптери, бронежилети, каски, турнікети, медичні засоби та багато іншого. Вчасно реагувати на потреби військових нині вкрай важливо, мусимо в тилу забезпечувати їх усім необхідним, – розповідає голова правління Фонду Катерина Шкльода. – Суспільство готували до того, що ця війна буде схожою на марафон. І ми таки бачимо, що війна стає затяжною. Однак ми готові до цього виклику. Тому що наша єдина мета – перемога».

tilkyrazom

Залиште коментар