Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” передав студентам 50 комплектів підручників

Студенти першого курсу Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського, отримали півсотні комплектів підручників для поглибленого вивчення англійської мови.
«Під час однієї із зустрічей із майбутніми педагогами голова студентської ради повідомив, що студенти першого курсу не мають потрібних навчальних посібників з англійської мови, – розповідає Сергій Радкевич, голова Володимир-Волинської міської організації УКРОПу. – Отримавши прохання про допомогу Фонд «Тільки разом» відразу замовив 50 комплектів підручників. На жаль, виникли певні труднощі з доставкою книг, тому їх привезли лише зараз. Я щиро бажаю вам успіхів у вивченні англійської мови, знання якої в світі, який нині розвивається дуже динамічно, є вкрай необхідним. Згодом ці знання знадобляться вам, коли ви працюватимете на благо нашої Батьківщини».
Слова щирої вдячності лунали і від студентів, і від викладачів коледжу. Вони розповіли, що вартість такого комплекту становить орієнтовно 600 гривен, тому придбати його самостійно студенти не могли. А тепер завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» мають навчальні посібники і обіцяють успішно вчитися. Також студенти попросили допомогти їм облаштувати кілька об’єктів на території студмістечка. Тож наразі триває діалог з директором навчального закладу стосовно плану допомоги та спільної роботи в наступному році.

tilkyrazom

Залиште коментар