Фонд здійснив мрію педагогів та учнів Маньківської школи

У Локачинському районі реалізували черговий проект спільно з Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом”.   Нещодавно відбулася презентація освітнього проекту в ЗОШ села Маньків.
Сільська школа вже давно потребувала оновлення матеріальної бази. Тож придбання нових дощок у класи та необхідної оргтехніки було як ніколи на часі.

«Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» одним із пріоритетів своєї діяльності вважає створення належних умов для навчання школярів Волині, особливо у сільських школах, у глибинці нашого краю, – розповідає представник Фонду Оксана Дмитрук. – Варто відзначити, що реалізація  проекту відбулася на умовах співфінасування. Діти, навіть у найвіддаленіших селах від обласного та районного центрів, повинні мати сприятливі умови для навчання. На жаль, держава сьогодні не звертає належної уваги на освітню галузь і майже не забезпечує навчальні заклади, особливо в глибинці, необхідним обладнанням».

До слова, візит гостей став справжньою приємною несподіванкою. Школярі, педагоги, присутні батьки переконалися, що мрії мають властивість здійснюватися.
«Навчальний процес у школі тепер стане новим. Діти краще сприйматимуть навчальний матеріал із нових дощок, – каже завуч місцевої школи Людмила Демидюк. – Умови навчання потребують покращення. Проблемою для школи було придбання нового інвентарю у класи та необхідної оргтехніки. Ми дуже щасливі, що сьогодні реалізувався наш проект. Щиро вдячні Фонду за цю чудову можливість здійснити спільну мрію батьків та школярів». 

tilkyrazom

Залиште коментар