Ініціатива, що стала реальністю

У школі села Мстишин Луцького району здобувають освіту 90 учнів. Це діти з п’яти населених пунктів: Коршівця, Лучиць, Вербаєва, Мстишина та невеличкого села Рікані, що на Рівненщині. В наступному році школа відмічатиме 65-ти річчя. Солідний вік навчального закладу тягне за собою чимало проблем.  

Навчання у Мстишинській школі відбувається у двох корпусах. Їдальня розташована майже за півкілометра, вбиральні – на вулиці. Розуміння батьків і небайдужість вчителів не дають занепасти школі. За батьківські кошти зробили ремонт у класних кімнатах. З ініціативи вчителя фізкультури Василя Ткачука в старому кабінеті трудового навчання обладнали спортзал. До цього урок фізкультури в мстишиських школярів проходив на вулиці, якщо ж погода була несприятлива – грали в шашки.

Тепер Василь Володимирович зініціював у школі проект, що покращить умови навчання учнів. Спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» та батьками вдалося придбати нові столи в комп’ютерний клас.

Через нестачу кабінетів, комп’ютерний клас у Мстишинській школі , знаходиться в учительській. Столи, що стояли тут раніше, не мали естетичного вигляду та не відповідали санітарним вимогам тож така ініціатива на часі.

  • Завдяки такій співпраці нам вдалося придбати 7 комп’ютерних столів. Реалізація проекту значно покращила умови навчання дітей. Адже вони тут займаються не лише на інформатиці, а й в позаурочний час, – каже директор школи Алла Глинюк.

Куратор проекту, представник партії УКРОП у Луцькому районі Наталія Рубльова відмітила, що для того, аби обговорити проблематику закладу збирають збори громади й спільно вирішують, яка проблема потребує першочергового втручання.

  • Мене дуже здивувало, що ініціативна група на чолі з вчителем фізкультури зініціювала не спортивний проект. Та і вчителі, і батьки розуміють, що спорт у школі розвивається на належному рівні. Тому на зборах вирішили замінити старі парти на сучасні комп’ютерні столи. Проект вдалося реалізувати на умовах співфінансування Фонду та батьків, – відмітила Наталія Рубльова.

Батьки та вчителі роблять усе, що в їхніх силах, аби школа йшла в ногу з часом та сподіваються, що їдальню та спортзал, які почали будувати поряд зі школою, таки добудують.

 

tilkyrazom

Залиште коментар